Foldery

Zawartość folderu "� The Elder Scrolls V Skyrim - Legendary Edition 3GB.pl"
The Elder Scrolls V Skyrim - Legendary Edition (2013) XBOX 360
obrazek


OPIS1.png
The Elder Scrolls V Skyrim - Legendary Edition (2013) XBOX360-SPORE






The Elder Scrolls V: Skyrim - Legendary Edition to The Elder Scrolls V: Skyrim wraz z rozszerzeniami w jednym pudełku! Pakiet, poza podstawową wersją gry, zawiera następujące dodatki: Dawnguard, Hearthfire i Dragonborn.

The Elder Scrolls V: Skyrim to przedstawiciel gatunku RPG, w którym rozgrywkę obserwujemy z perspektywy trzeciej bądź pierwszej osoby. Łowca Smoków, główny bohater produkcji, może reprezentować jedną z dziesięciu ras dostępnych do wyboru – w grze nie znajdziemy podziału na klasy postaci, gdyż swoją postać rozwijamy zdobywając punkty doświadczenia i uzyskując dostęp do kolejnych umiejętności.

The Elder Scrolls V: Skyrim przenosi nas do krainy Tamriel, w skład której wchodzi pięć obszernych, tętniących życiem miast. Możemy je przemierzać pieszo, ale na dalszą wyprawę lepiej udać się konno. Podczas gry bierzemy udział w wydarzeniach, które rozgrywają się 200 lat po fabule z The Elder Scrolls IV: Oblivion.

The Elder Scrolls V: Skyrim – Dawnguard – Harkon, wampirzy lord wraca, by stawić czoła Słońcu, swojemu największemu wrogowi. Gracze mogą opowiedzieć się po jego stronie lub też zostać członkiem tytułowych Dawnguardów, Strażników Świtu. Każda ze stron konfliktu posiada odmienne elementy wyposażenia i oferuje dostęp do innych zadań. Na graczy czekają zupełnie nowe lokacje, w tym Kopiec Dusz, jak i nowe rodzaje przeciwników, wśród których znajdują się smoki, ogary śmierci czy trolle.

The Elder Scrolls V: Skyrim – Hearthfire – kup ziemię i zbuduj dom. Tylko od Ciebie zależy, czy zamieszkasz sam w małej chatce czy też w wielkiej posiadłości, do której wprowadzi się również Twoja druga połówka. Nic nie stanie również na przeszkodzie temu, byście mogli zamieszkać z adoptowanym dziećmi i zorganizować przyjęcie. Możesz wybrać, czy w Twoim domu ma znaleźć się zbrojownia, może biblioteka, a na zewnątrz piękny ogród.

The Elder Scrolls V: Skyrim – Dragonborn – odwiedź zupełnie nową wyspę, Solstheim i spotkaj się z jej rdzennymi mieszkańcami, Skaalami oraz Mrocznymi Elfami z Kruczej Skały. Eksploruj nowe miasta, wykonuj zadania i skorzystaj z nowych zdolności, takich jak krzyk łamiący silną wolę przeciwnika oraz nowej, stalhrimowej broni i staw czoła zupełnie nowym oponentom. Załóż jedną z dwóch nowych zbroi, chitynową bądź kościaną.
INFO

Język gry: angielski Nie bedzie wersji PL nawet napisow
Region: Free
DANE NAPRAWCZE: 5%