Foldery

Zawartość folderu "Realms Of Arkania: Blade Of Destiny HD 3GB.pl "
REALMS OF ARKANIA BLADE OF DESTINY (2013) PCRealms Of Arkania: Blade Of Destiny HD to remake jednej z najważniejszych produkcji cRPG wszechczasów, która dała początek niezapomnianej do dziś trylogii. Gra została wydana pierwotnie w 1992 roku na komputery PC, Amiga oraz Atari ST i oparta na słynnym papierowym systemie RPG Das Schwarze Auge. Nad całością prac związanych z odświeżeniem tego kultowego tytułu czuwali ludzie z Attic Entertainment Software, odpowiedzialni za stworzenie pierwowzoru.

Za ich właśnie sprawą ponownie trafiamy do Thorwal, jednego z najstarszych miast Aventurien, gdzie zaczyna się nasza przygoda. Stajemy na czele nieustraszonej drużyny, złożonej z sześciu śmiałków różnych ras i specjalizacji, aby przy ich pomocy odnaleźć tytułowe, legendarne ostrze przeznaczenia. Jest to bowiem jedyna broń, która może powstrzymać hordy orków, zagrażających zawarciu historycznego sojuszu między narodami.

Eksploracja świata gry odbywa się w perspektywie pierwszoosobowej. Wraz z drużyną wykonujemy szereg questów zmierzających do odnalezienia fragmentów mapy, która wskaże nam położenie legendarnego miecza. Dzięki zdobytemu w ten sposób doświadczeniu rozwijamy nasze atrybuty i umiejętności co pozwala nam wychodzić zwycięsko z kolejnych potyczek z coraz bardziej wymagającymi wrogami. Podczas starć przełączamy się automatycznie na widok izometryczny, a sama walka odbywa się w systemie turowym, gdzie poszczególne postacie wykorzystują przydzielone im przed jej rozpoczęciem punkty ruchu.


■ ANGIELSKA WERSJA GRY FLT

1. POBIERZ WSZYSTKIE PARTY I WYPAKUJ ZA POMOCĄ WINRARA
2. OTRZYMANY OBRAZ ISO ZAMONTUJ W WIRTUALNYM NAPEDZIE LUB WYPAL NA PŁYTĘ
3. ZAINSTALUJ GRĘ - SKOPIUJ CRACK Z FOLDERU W OBRAZIE ISO
4. GRAJ

■ PO WYPAKOWANIU OBRAZ ISO

obrazek