Foldery

Zawartość folderu "Outlast 3GB.pl "
OUTLAST PCOutlast to pierwszoosobowy survival horror. Jest to debiutancki projekt zespołu Red Barrels, założonego przez ludzi, którzy pracowali wcześniej nad takimi seriami jak Prince of Persia, Assassin’s Creed, Splinter Cell oraz Uncharted.

Akcja toczy w Stanach Zjednoczonych. Fabuła opowiada o losach zakładu dla obłąkanych, zlokalizowanego w stanie Kolorado. Przez długie lata budynek ten stał opuszczony, ale niedawno wykupiła go korporacja Murkoff, która otworzyła w tym miejscu ośrodek badawczy. Wcielamy się w dziennikarza imieniem Miles Upshur, który dostaje od dobrze poinformowanego źródła cynk, że w zakładzie dzieją się dziwne rzeczy. Chcąc odkryć prawdę włamuje się pewnej nocy do ośrodka i szybko odkrywa, że na miejscu przeprowadzane są nie tylko zakazane eksperymenty medyczne, ale również bluźniercze rytuały.

W Outlast akcja ukazana jest z perspektywy pierwszej osoby. Gra łączy typowo przygodówkowe zwiedzanie lokacji i rozwiązywanie zagadek z elementami zręcznościowymi. Sekwencje akcji sprowadzają się jednak głównie do uciekania oraz ukrywania się przed nieprzyjaciółmi i w interesie gracza jest najczęściej unikanie bezpośrednich konfrontacji. W wywoływaniu strachu pomaga to, że wrogowie są nie tylko bezwzględni, ale również całkiem inteligentni i przeżycie spotkania nawet z jednym z nich wymaga sporego wysiłku i sprytu.

■ ANGIELSKA WERSJA GRY - WALMART


1. POBIERZ 4 PARTY I WYPAKUJ ZA POMOCĄ WINRARA
2. OTRZYMANY OBRAZ ISO ZAMONTUJ LUB WYPAL NA PŁYTĘ
3. ZAINSTALUJ GRĘ
4. SKOPIUJ CRACK Z ISO - FOLDER WALTMART
5. GRAJ


■ PO WYPAKOWANIU OBRAZ ISOobrazek