Foldery

Zawartość folderu "Kryminał"
01.Morderstwa w Rouen - Murders.in.Rouen.2014.PL.HDTV.XviD.avi 700.50 MB
obrazek

Morderstwa w Rouen

Kapitan policji Didier Mege (Frédéric Diefenthal) wraca do rodzinnego Rouen w Normandii. Chce zająć się schorowanym ojcem (Pierre Vernier). Detektyw nie ma jednak czasu, by zaaklimatyzować się w nowym otoczeniu, gdyż zostaje wezwany na miejsce zbrodni. Na dziedzińcu opactwa znaleziono ciało mężczyzny. Wygląda na to, że spadł on z dachu, ale zwłoki ułożone zostały w nietypowej pozycji, która przypomina Mege witraż wykonany przede laty przez jego dziadka. Kapitan otrzymuje wiadomości od tajemniczego informatora, rozpoczyna też współpracę z miejscową reporterką, Evą Oak (Isabel Otero). Powoli odkrywa, że morderstwo mężczyzny ma związek z historią jego rodziny z czasów wojny.
Produkcja: Belgia, Francja
[ 700 MiB - 1h 33mn 12s ]

SENSACJA
LEKTOR.PL

dodano: 26.04Więcej >
01.Sicario.2015.PL.BDRip.XviD.avi 699.96 MB
Sicario

LEKTOR.PL
DRAMAT, KRYMINAŁ

Młoda agentka FBI Kate Macer przyłącza się do supertajnej akcji CIA mającej na celu pojmanie szefa wielkiego meksykańskiego kartelu narkotykowego. Macer stopniowo poznaje szczegóły operacji, która często ociera się o granicę prawa i moralności, prowadząc do najgłębszych czeluści przestępczego piekła. Przewodnikiem po jego kolejnych kręgach będzie dla Macer tajemniczy współpracownik CIA o meksykańskim pochodzeniu, zwany "konsultantem", który jak się okaże ma dla całej akcji kluczowe znaczenie. Jego prawdziwa tożsamość będzie dla Macer największym szokiem.
Produkcja: USA

obrazek Więcej >
01.The.Trust.2016.PL.BDRip.XviD.avi 699.58 MB
obrazek

The Trust

LEKTOR.PL
KRYMINAŁ, THRILLER

Waters (Elijah Wood) i Stone (Nicolas Cage) to dwóch przeciętnych oficerów policji Las Vegas. Obaj odwalają nudną administracyjną robotę, a na boku dorabiają sprzedając swoim kolegom po fachu skradzione certyfikaty egzaminów policyjnych. Pewnego dnia Stone słyszy opowieść o handlarzu heroiną, który w rekordowym tempie zgromadził pieniądze na niezwykle wysoką kaucję. Stone i Waters szybko wietrzą niepowtarzalną okazję zdobycia wielkiej kasy i ustawienia się do końca życia. Przygotowują drobiazgowy plan obrabowania gangsterskiego skarbca.
Produkcja: USA

DODANO; 16.04

Więcej >
03.Boss ulicy - Street Boss.2009.PL.DVDRip.XViD.avi 698.65 MB
obrazek

Boss ulicy - Street Boss

LEKTOR.PL
DRAMAT, KRYMINAŁ

Film oparty na prawdziwych wydarzeniach. Szef mafii, Tony Jack, trzęsie całym miastem. Ma w kieszeni policję, a ktokolwiek mu się przeciwstawi, ląduje w plastikowym worku. Jednak kiedy jego nowym celem staje się rodzina Davida Goldberga, do akcji wkracza agent FBI, Phil Kerby, który postanawia pomóc Goldbergom i zniszczyć organizację Tony'ego.
Produkcja: USA

dodano: 26.05

Więcej >
American.Hustle.2013.PL.BRRip.XviD.avi 1.37 GB
American Hustle

obrazek

LEKTOR.PL
DRAMAT, KRYMINAŁ
Irving Rosenfeld (Christian Bale) jest oszustem finansowym. Na życie zarabia sprzedając sfałszowane obrazy i biorąc prowizję za pośrednictwo w fikcyjnych pożyczkach. Stany Zjednoczone, rok 1978. Pewnego dnia poznaje Sydney Prosser (Amy Adams), która zostaje jego kochanką i wspólniczką w przekrętach. Wkrótce do ich biura wkracza ambitny agent FBI Richie DiMaso (Bradley Cooper). Pod groźbą kary więzienia DiMaso zmusza parę oszustów do udziału w swojej operacji antykorupcyjnej. Pierwszym celem ma być Carmine Polito (Jeremy Renner), znany i szanowany polityk z New Jersey. Wkrótce jednak w aferę zostają zamieszani także kongresmeni oraz przedstawiciele mafii ze Wschodniego Wybrzeża. Na domiar złego niezrównoważona żona Irvinga, Rosalyn (Jennifer Lawrence), zaczyna sprawiać kłopoty mogące zagrozić powodzeniu całej operacji.
Produkcja: USA
Więcej >
Jack Irish: Bad Debts. 2012.BDRip.XviD.wgrane napisy.PL.avi 697.18 MB
Jack Irish: Bad Debts

obrazek

Kryminał, Dramat
Produkcja: Australia
WGRANE NAPISY.PL

Jack Irish jest byłym prawnikiem, który obecnie próbuje poukładać sobie życie. Od dłuższego czasu zajmuje się zbieraniem długów oraz prowadzeniem niewielkich spraw detektywistycznych. Jego życie ponownie nabiera tempa, gdy angażuje się w sprawę morderstwa. Więcej >
Każdy ma plan-Todos tenemos un plan.2012.DVDRip.XviD.wgrane napisy.PL.avi 699.92 MB
Każdy ma plan

obrazek

DRAMAT, KRYMINAŁ
WGRANE NAPISY.PL

Historia mężczyzny, który po przybraniu tożsamości zmarłego brata wplątuje się w niebezpieczną intrygę.
Produkcja: Argentyna, Hiszpania, Niemcy
Więcej >
Koliber-Redemption.2013.PL.BRRip.Xvi.avi 700.04 MB
Koliber

obrazek

LEKTOR.PL
KRYMINAŁ, DRAMAT
Joey Jones (Jason Statham) to ex żołnierz sił specjalnych. Gdy jego oddział, w wyniku zasadzki i ciężkiego ostrzału artyleryjskiego w Afganistanie, zostaje rozerwany na strzępy, on sam staje przed sądem wojskowym. Mężczyzna nie wytrzymuje jednak presji i ucieka przed odpowiedzialnością. Zaszywa się w ciemnych zaułkach Londynu, gdzie żyjąc jako bezdomny, próbuje zapomnieć o przeszłości i trzymać się z dala od kłopotów. Jego współtowarzyszką niedoli jest Isabelle. Pewnej nocy Joey zostaje napadnięty i skatowany przez grupę agresywnych bandziorów. Uciekając, dostaje się przypadkowo do pewnego apartamentu. Mieszkanie jest opustoszałe. Joey leczy rany i… wykorzystuje okazję, aby zdobyć nową tożsamość. Znajduje pracę, powoli wychodzi na prostą. Pomaga mu siostra Cristina (Agata Buzek). Wkrótce Joey dowiaduje się, że z rzeki wyłowiono ciało Isabelle. Aby pomścić jej śmierć, były komandos znowu musi stać się perfekcyjną maszynką do zabijania.
Produkcja: USA, Wielka Brytania
Więcej >
Krwista czerwień - Rouge sang.2014.PL.HDTV.XviD.avi 699.69 MB
obrazek

Krwista czerwień - Rouge sang.2014.PL.HDTV.XviD

LEKTOR.PL
KRYMINAŁ, THRILLER

Na plaży w miasteczku Brest zostaje znaleziona kobieca stopa. Alma - paryska policjantka, która przeniosła się na prowincję - podejmuje śledztwo w sprawie morderstwa. Pomaga jej doświadczony koroner, a zarazem miłośnik archeologii. Razem trafiają na płytki grób z ciałem. Okazuje się jednak, że zwłoki należą do mężczyzny...
Produkcja: Francja

05.VII

Więcej >
Obywatelka Jane - Citizen Jane.2009.PL.DVDRip.XviD.avi 697.91 MB
Obywatelka Jane

obrazek

Krymina, Biografoczny
Produkcja: USA
LEKTOR.PL

Zadowolona z ycia atrakcyjna wdowa z San Francisco, Jane Alexander, od szeciu lat spotyka si z przystojnym Tomem O'Donnellem. Sielank przerywa wiadomo o mierci ukochanej ciotki Jane - zamordowanej w San Jose sdziwej Gertrude McCabe. Jane wynajmuje detektywa, Jacka Morrisa, by rozwiza tajemnic zabjstwa. Ten oznajmia, e morderc jest O'Donnell. Tymczasem Tom znikn z wyudzonymi od Jane pienidzmi. Kobieta i detektyw ruszaj jego tropem. Spryt i wytrwao Jane zaskakuj policj oraz prawnikw. Więcej >
Pielegniarka z piekla rodem - Nightmare Nurse.2016.PL.HDTV.XViD.avi 699.88 MB
obrazek

Pielęgniarka z piekła rodem / Nightmare Nurse.2016

LEKTOR.PL
KRYMINAŁ, THRILLER
Brooke (Sarah Butler) i jej chłopak Lance (Steven Good) zostają ranni w wypadku samochodowym. Lance ma poważny uraz nogi i wymaga stałej opieki. W domu pary pojawia się atrakcyjna Chloe (Lindsay Hartley) - kobieta ma świetne referencje i wydaje się idealną kandydatką na pielęgniarkę. Jednak szybko wychodzi na jaw jej skomplikowana przeszłość. Życie Brooke i Lance’a jest w niebezpieczeństwie. Kolejny emocjonujący thriller firmowany przez popularną stację Lifetime.
Produkcja: USA

08.VII

Więcej >
Porwanie Heinekena - Kidnapping.Mr.Heineken.2015.PL.BRRiP.XViD.avi 699.25 MB
Porwanie Heinekena

obrazek

LEKTOR.PL
DRAMAT, KRYMINAŁ
Amsterdam 1983 rok. Trzech młodych i niedoświadczonych przestępców postanawia dokonać spektakularnego porwania. Ich celem jest potentat branży piwnej i jeden z najbogatszych ludzi Europy, Alfred Heineken. Porywacze uprowadzają swoją ofiarę i żądają rekordowego okupu. Przez wiele dni trwają negocjacje. Rodzina gorączko usiłuje zebrać 65 milionów guldenów, a porwany chcąc uniknąć niechybnej śmierci musi prowadzić swoją grę z porywaczami. Czy największy w historii okup zostanie zapłacony? Czy porywacze pozostaną bezkarni?
Produkcja: Belgia, Holandia, Wielka Brytania
Więcej >
Psy mafii - Triple 9.2016.PL.BDRip.XviD.avi 700.96 MB
obrazek

Psy mafii - Triple 9 * 2016

Wielowątkowa historia o nieoczekiwanych splotach i zwrotach akcji, rozgrywająca się w skorumpowanym środowisku policji, brutalnych gangsterów i rosyjskiej mafii. Zaufanie to najbardziej niebezpieczny przywilej, który może kosztować życie. Gangsterzy i powiązani z nimi policjanci szykują się do wielkiego skoku. By odwrócić uwagę policji, planują zamach na życie jednego z oficerów. Nad wszystkim czuwa brutalna, nieprzewidywalna rosyjska mafia, na której czele stoi jej królowa – Irina Vlaslov, w której postać wciela się laureatka Oscara Kate Winslet.
Produkcja: USA
DRAMAT, KRYMINAŁ
LEKTOR.PL

26.08

Więcej >
Siwowłosy-The.Gray.Man.2007.PL.DVDRiP.XViD.avi 697.64 MB
Siwowłosy

obrazek
Gatunek: Kryminał, Thriller
Na faktach
Produkcja; USA
LEKTOR.PL

Historia Alberta Fisha (Patrick Bauchau), który na pozór jest przykładnym ojcem i dziadkiem. Na pozór, gdyż okazuje się jednym z najbardziej brutalnych morderców w historii Ameryki. Tajemnica wychodzi na jaw sześć lat po zniknięciu dziesięcioletniej Grace Bud (Lexi Ainsworth). Policja stopniowo odrywa jego przerażające sekrety. Gwałcił, mordował nastoletnie dziewczynki, a nawet dopuszczał się na nich aktów kanibalizmu. Więcej >
Władza-Broken.City.2013.PL.BDRip.XviD.avi 696.21 MB
Władza

obrazek

Gatunek: kryminał, thriller, polityczny
Produkcja: USA
LEKTOR.PL

Nowy Jork. Policjant Billy Taggart (Mark Wahlberg) zabija gwałciciela i mordercę, który w wyniku zaniedbań sądu nie został skazany. Udaje mu się uniknąć odpowiedzialności, ale na skutek nacisków burmistrza Nicholasa (Russell Crowe), odchodzi ze służby i rozpoczyna pracę prywatnego detektywa. Po siedmiu latach, kontaktuje się z nim burmistrz, który walczy właśnie o kolejną reelekcję. Zleca Taggartowi odnalezienie kochanka swojej żony, Cathleen (Catherine Zeta-Jones). Potrzebujący pieniędzy Billy przyjmuje propozycję, nie przeczuwając, że zostaje wplątany w ogromną aferę.
Więcej >
Zabić, jak to łatwo powiedzieć-Killing.Them.Softly.2012.PL.BRRip.XviD.avi 694.87 MB
Zabić, jak to łatwo powiedzieć

obrazek

Lektor.PL
KRYMINAŁ, THRILLER

Jackie Cogan jest płatnym zabójcą. Lubi pracować szybko i bez zbędnych słów. Nie znosi spoufalać się z ofiarą: "Nie lubię, gdy błagają o litość, wołają swoje matki, padają na kolana. Wolę zabijać delikatnie, z dystansu". Cogan nie jest tani, ale jest najlepszy. Zostaje wynajęty, by odzyskać pieniądze skradzione podczas mafijnej gry w pokera i wymierzyć karę tym, którzy zdecydowali się na tak bezczelnie głupi skok. Przemierzając ulice Nowego Orleanu ze spokojem niesie zagładę tym, którzy na nią zasłużyli... a także tym, którzy po prostu nie mają szczęścia. Cogan jest jak śmierć we własnej osobie - nieunikniony. Nigdy nie wiesz, kiedy przyjdzie po Ciebie.
Więcej >
Zamordowana - Assassinee (2012) PL.HQ.DVBRip.XViD.avi 1.36 GB
Zamordowana

obrazek
Gatunek: KRYMINAŁ, DRAMAT, THRILLER
Produkcja: Francja
LEKTOR.PL

Żona ze skonflitkowanym byłym mężem wybierają się na urodziny córki. Niestety dowiadują się że została zamordowana. Cathy jest dumna ze swojej córki Evy, studentki medycyny. Nie bacząc na konflikt z byłym mężem, zaprasza go na uroczystość 20 urodzin córki. Niespodziewanie policja informują Cathy, że córka została zamordowana.

Więcej >
Łup-La.proie.2011.PL.BRRip.XviD.avi 685.33 MB
Łup

obrazek

Kryminał, Thriller, Akcja
Produkcja: Francja
LEKTOR.PL

Franck Adrien (Albert Dupontel) skazany za napad na bank ratuje życie towarzyszowi z celi, podejrzanemu o gwałt i molestowanie nieletniej. Jean Louis Maurel (Stéphane Debac) przekonuje o swej niewinności i obiecuje pomóc rodzinie Francka po wyjściu na wolność. Maurel odzyskuje wolność. Francka odwiedza jednak eks-policjant twierdząc, że Maurel jest seryjnym mordercą i gwałcicielem, a jego żonie i córeczce grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Kiedy żona nie odbiera telefonu i nie pojawia się w więzieniu, Franck podejmuje udaną próbę ucieczki. Zanim dopadnie go inspektor Claire Linné (Alice Taglioni) musi znaleźć mordercę i uwolnić swoją rodzinę. Rozpoczyna się wyścig z czasem.
Więcej >