Foldery

Zawartość folderu "Thriller"
Arbitraż-Arbitrage.2012.PL.BRRip.XviD.avi 704.40 MB
Arbitraż

obrazek

Dramat, Thriller
produkcja: USA
LEKTOR.PL

Magnat finansowy Robert Miller (Richard Gere) sprawia wrażenie przykładnego człowieka sukcesu, zarówno na polu zawodowym, jak i w przypadku życia rodzinnego. Jednak pod fasadą amerykańskiego snu kryje się mężczyzna tkwiący po uszy w problemach. Chcąc pozbyć się zmartwień, Miller próbuje sprzedać handlowe imperium, nim wyjdą na jaw wszystkie jego oszustwa, jednocześnie utrzymując romans z marszandem Julie Cote (Laetitia Casta). Swe prawdziwe zamiary ukrywa przed żoną Ellen (Susan Sarandon) i córką Brooke (Brit Marling) do czasu, gdy pewien wypadek samochodowy krzyżuje jego plany. Więcej >
Granica- Border.Run.2013.PL.DVDRip.XviD.avi 707.50 MB
Granica

obrazek

Produkcja: Meksyk, USA
Gatunek: Thriller
LEKTOR.PL

Nieustępliwa, bezkompromisowa reporterka telewizyjna Sofie Talbert (Sharon Stone) ma jasno określone poglądy na temat nielegalnej imigracji. Często przypiera do muru lewicowych polityków, którzy chcą zliberalizować przepisy dotyczące tego problemu. Nie przypuszcza jednak, jak szybko będzie miała okazję przyjrzeć się temu zjawisku z bliska. Brat Sofie ginie bez śladu gdzieś w Meksyku. Zrozpaczona kobieta podąża jego śladem, prowadząc własne śledztwo. Poznaje mechanizmy przerzutu nielegalnych imigrantów, skalę zjawiska i okrucieństwo ludzi, którzy zajmują się tym procederem. Nic nie wygląda tak, jak powinno. Nikomu nie wolno ufać. Sofie przekracza granicę, zza której nie ma powrotu.
Więcej >
Made.in.France. 2015.PL.BRRip.XviD.avi 700.14 MB
obrazek

Żołnierze Boga / Made In France (2015)

LEKTOR.PL
THRILLER
Niezależny dziennikarz Sam (Malik Zidi) bada grupę fundamentalistów z paryskich przedmieść. Zadanie ułatwiają mu muzułmańskie korzenie. Z powodzeniem zdobywa zaufanie grupy młodych ludzi, których zadaniem jest stworzenie komórki dżihadu mającej przeprowadzić akcję zbrojną. Po powrocie lidera grupy z Afganistanu (Dimitri Storoge) rozpoczynają się przygotowania do ataku.
Produkcja: USA

26.07 Więcej >
Niewidzialny wrog - Eye in the Sky.2015.PL.BRRip.XViD.avi 697.10 MB
obrazek

Niewidzialny wróg / Eye in the Sky.2015

LEKTOR.PL
THRILLER, WOJENNY

Brytyjska pułkownik Katherine Powell (Helen Mirren) dowodzi ściśle tajną międzynarodową operacją z użyciem dronów, której celem jest namierzenie terrorystów, ukrywających się na terenie Kenii. Gdy, dzięki pozyskanym informacjom wywiadowczym odkrywa, że przygotowują się oni do samobójczego ataku, podejmuje decyzję o wyeliminowaniu zamachowców. Niestety plan przeprowadzenia cichego, bezzałogowego uderzenia z powietrza staje pod znakiem zapytania, gdy w strefie operacji niespodziewanie pojawia się dziewięcioletnia dziewczynka. Decyzja o tym, czy poświęcić życie niewinnego dziecka, by uratować setki innych, wywoła międzynarodowy spór na szczeblach dowodzenia USA i Wielkiej Brytanii, ukazując moralne i polityczne zawiłości współczesnej wojny.
Produkcja: Wielka Brytania

06.VII

Więcej >
Połączenie-The Call.2013.PL.BRRip.XviD.avi 697.72 MB
Połączenie

obrazek. POLECAM

Thriller
Produkcja: USA
LEKTOR.PL

Jordan Tuner (Halle Berry) jest operatorką linii alarmowej 911. Kobieta jest przyzwyczajona do dramatycznych zgłoszeń i kryzysowych sytuacji, jednak to połączenie przebija wszystko, z czym miała do tej pory do czynienia. Śmiertelnie przerażona nastolatka usiłuje schronić się przed psychopatą, który właśnie włamał się do jej domu. Połączenie przerywa się, a kiedy Jordan oddzwania do dziewczyny, dźwięk dzwonka pozwala napastnikowi zlokalizować ofiarę… Kilka miesięcy później inna nastolatka (Abigail Breslin) wykonuje dramatyczne połączenie na linię 911. Jest uwięziona w bagażniku porywacza, który wywozi ją w nieznane. Tym razem Jordan nie może pozwolić sobie na błąd…


Więcej >
Reguła milczenia-The Company You Keep.2012.PL.BRRip.XviD.avi 694.72 MB
Reguła milczenia

obrazek

LEKTOR.PL
THRILLER

Jim Grant (Robert Redford) jest wdowcem i samotnym ojcem. W latach młodzieńczych był aktywistą studenckiej organizacji Weather Underground, a za swoje czyny z tamtego buntowniczego okresu, nadal jest poszukiwany przez prawo. Ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości od ponad trzydziestu lat, udając adwokata Albany. Jednak pewnego feralnego dnia Ben Shepard (Shia LaBeouf), agresywny młody reporter, może przyczynić się do odkrycia jego prawdziwej tożsamości.
Produkcja: USA

Więcej >
The Lobster.2015.PL.BDRip.XviD.avi 699.58 MB
obrazek

The Lobster.2015

LEKTOR.PL
THRILLER, SCi-Fi

W świecie niedalekiej przyszłości nikomu nie wolno być samemu. Samotność rodzi niepotrzebny zgiełk. Zgodnie z zaleceniem władz miasta (The City), samotni trafiają do Hotelu. Miejsca, w którym spotkają innych samotnych. To tu w ciągu 45 dni powinni znaleźć partnera. Jeśli nie uda im się odszukać miłości, pod postacią zwierząt trafią do Lasu. Tam sami będą musieli walczyć o przetrwanie.
Produkcja: Francja, Grecja, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania

12.07

Więcej >
Ukojenie - Solace.2015.PL.BDRip.XviD.avi 699.54 MB
obrazek

Ukojenie
[Solace]

LEKTOR.PL
THRILLER

Emerytowany psychiatra John Clancy (Anthony Hopkins) przed laty był jednym z najlepszych współpracowników FBI. Jednak po tragicznej śmierci córki postanowił zakończyć karierę. Tropiący nieuchwytnego seryjnego mordercę agent Joe Merriweather (Jeffrey Dean Morgan) próbuje nakłonić Clancy'ego do ponownej współpracy.
Produkcja: USA

wstawiono: 03.IV.2016
Więcej >
Uznany za fundamentalistę-The.Reluctant.Fundamentalist.2012.PL.BRRip.XviD.avi 696.24 MB
Uznany za fundamentalistę

obrazek
LEKTOR.PL
THRILLER
Pochodzący z Pakistanu Changez (Riz Ahmed) jest synem sławnego poety (Om Puri). Ambitny i inteligentny chłopak zdobywa stypendium na uniwersytecie Princeton. Jako absolwent prestiżowej uczelni rozpoczyna świetnie zapowiadającą się karierę w firmie Jima Crossa (Kiefer Sutherland). Podczas wakacji w Grecji poznaje młodą artystkę, Ericę (Kate Hudson). Ich
letnia znajomość przeradza się w uczucie. Losy Changeza odmienia jednak seria ataków terrorystycznych z 11 września 2001 roku. Od tej pory Pakistańczyk spotyka się z coraz większą podejrzliwością otoczenia, co rzutuje na jego związek. Życie młodego mężczyzny zaczyna przypominać koszmar. W końcu decyduje się on wrócić do rodzinnego Lahore, gdzie obejmuje stanowisko wykładowcy. Pewnego dnia ofiarą porwania pada jego kolega z uczelni,
amerykański profesor Anse Rainier (Gary Richardson). CIA podejrzewa Changeza o udział w uprowadzeniu. W sprawę zostaje uwikłany dziennikarz Bobby Lincoln (Liev Schreiber), który współpracuje z amerykańskim wywiadem. Ekranizacja powieści Mohsina Hamida. Reżyserii obrazu podjęła się Hinduska Mira Nair, zdobywczyni Złotego Lwa za film "Monsunowe wesele".
Produkcja: USA, Wielka Brytania, Katar
Więcej >
W wirze klamstw - Misconduct.2016.PL.BRRip.XviDV.avi 698.84 MB
obrazek

W wirze kłamstw * Misconduct * 2016

LEKTOR.PL
THRILLER

Młody prawnik zostaje wplątany w sieć korupcyjnej intrygi, gdy przyjmuje sprawę przeciwko potężnej firmie farmaceutycznej.
Produkcja: USA

23.05

Więcej >