Foldery

Zawartość folderu "Biografia"
01. Whitney.2015.PL.WEB-DL.XviD.avi 699.92 MB
Whitney

LEKTOR.PL
BIOGRAFICZNY, DRAMAT
Whitney Houston (Yaya DaCosta), podczas gali rozdania nagród Soul Train, poznaje wybuchowego muzyka, młodszego od niej o sześć lat Bobby'ego Browna (Arlen Escarpeta). Nawiązują gorący romans i trzy lata później stają na ślubnym kobiercu. Wkrótce na świecie pojawia się ich córka, Bobbi Kristina. Muzyczny sukces, jaki odniosła Whitney, odbija się na jej życiu prywatnym. W domu muzyków coraz częściej pojawiają się narkotyki i alkohol, co prowadzi do licznych awantur. Reżyserką filmu jest amerykańska aktorka Angela Bassett, prywatnie przyjaciółka Whitney. Film jest hołdem dla tragicznie zmarłej w 2012 roku wokalistki. To próba spojrzenia na jej związek, który zniszczył jej życie i karierę. W filmie nie zabrakło największych przebojów Houston, wykonanych przez Deborah Cox.
Produkcja: USA

obrazek

Więcej >
02. Mama Tina - Noble.2014.PL.BDRip.XviD.avi 700.07 MB
obrazek

Mama Tina - Noble

LEKTOR.PL
BIOGRAFICZNY, DRAMAT

Niezwykła historia kobiety, która poświęciła życie na ratowanie dzieci. Urodzona w Dublinie Christina Noble, śladem Hioba, od najmłodszych lat doświadczała kolejnych krzywd od losu. Wieloletnia lawina nieszczęść z przymieraniem głodem, sierocińcem, gwałtem i odebranym siłą dzieckiem na czele, nie złamały jej, lecz dodały sił. Wiedziona powracającym przez lata snem o wietnamskich dzieciach uciekających przed wojennym napalmem i żarliwą wiarą w Boga, z którym pozostaje w ciągłym kontakcie, postanowiła wyruszyć do Azji, by tam odnaleźć przeznaczenie, niosąc pomoc najmłodszym.
Produkcja: Wielka Brytania, Wietnam

27.05 Więcej >
Masz talent-One Chance.2013.PL.BRRip.Xvid.avi 700.35 MB
Masz talent

obrazek

Lektor.PL
Biograficzny, Komedia, Muzyczny
Poruszająca komedia o tym, jak spełniają się nawet najbardziej nierealne marzenia. Oparty na prawdziwych wydarzeniach film opowiada historię niezdarnego Paula Pottsa, od pełnej przeciwności losu młodości, do udziału w brytyjskiej edycji programu "Mam talent". Tym legendarnym występem wzbudził absolutną sensację i wzruszył miliony widzów oraz internautów na całym świecie. Zanim jednak Potts zdobył wielką sławę i rozpoczął wymarzoną karierę, musiał poznać kogoś, kto uwierzy w niego na długo przed jurorami słynnego talent show...
Produkcja: USA, Wielka Brytania
Nagranie z przesłuchania do programu obejrzało ponad 25 milionów internautów, a był to dopiero początek sukcesów. Potts zdobył pierwsze miejsce na listach przebojów w 13 krajach i sprzedał ponad 3, 5 miliona egzemplarzy debiutanckiej płyty!

Więcej >
Weekend z królem-Hyde Park on Hudson.2012.PL.BRRip.XviD.avi 698.45 MB
Weekend z Królem

obrazek

Biografia, Dramat, Komedia
Produkcja: Wielka Brytania
LEKTOR.PL

Jest rok 1939. Wielka Brytania stoi w obliczu agresji Niemiec. Król Jerzy VI wyrusza z oficjalną wizytą do USA, aby przekonać prezydenta Roosevelta do zaangażowania się w wojnę w Europie. Królewski weekend w letniej rezydencji prezydenta w Hyde Park jest pretekstem do serii zabawnych nieporozumień ...
Niezwykły romans za kulisami wydarzeń, które zmieniły bieg II Wojny Światowej. Pełna subtelnego dowcipu historia miłosna Daisy (Laura Linney), dalekiej kuzynki Franklina Delano Roosevelta (Bill Murray), której skrywana zażyłość z prezydentem wychodzi na jaw w trakcie pierwszej w historii amerykańskiej wizyty brytyjskiego monarchy Jerzego VI (Samuel West) i królowej Elżbiety (Olivia Colman), wcześniej błyskotliwie sportretowanych przez Colina Firtha i Helenę Bonham Carter w oscarowej komedii "Jak zostać królem".

Więcej >
Zabić Irlandczyka - Kill.The.Irishman.2011.PL.DVDRip.XViD.avi 698.91 MB
Zabić Irlandczyka

obrazek. POLECAM

Biograficzny, Dramat, Kryminał
Na faktach
Produkcja: USA
LEKTOR.PL

"Kill the Irishman" oparty jest na prawdziwych wydarzeniach, które miały miejsce w lecie 1976 roku. Trzydzieści sześć bomb wybucha w mieście Cleveland wzbudzając panikę i postrach w śród mieszkańców. Scenariusz opowiada historie wojny terytorialnej pomiędzy włoską mafią a Dannym Greenem (Ray Stevenson), irlandzkim terrorystą pracującym na zlecenie gangsterów z Cleveland. Christopher Walken zagra Shondora Birnsa, właściciela nocnego klubu, a Val Kilmer wcieli się w postać detektywa z Cleveland, którzy wchodzą w spółkę z Dannym.
Więcej >
Zabiłam, aby żyć - L'emprise.2015.PL.DVDRiP.XViD.avi 698.53 MB
obrazek

Zabiłam, aby żyć / L'emprise.2015

BIOGRAFICZNY, DRAMAT
LEKTOR.PL

Młoda Alexandra (Odile Vuillemin), poznaje dużo starszego od siebie mężczyznę (Fred Testot). Nieznajomy od początku nie wzbudza zaufania u ojca dziewczyny (Sam Karmann), jednakże Alexandra, szalenie zakochana, ignoruje ojcowskie rady i wyprowadza się z domu. Z pozoru idealny i kochający partner, z biegiem czasu zamienia życie Alexandry w piekło. Po 14 latach małżeństwa z tyranem, kobieta staje przed sądem oskarżona o morderstwo. Podczas trzydniowego procesu, opowiada przerażającą historię życia u boku swojego oprawcy.
Produkcja: Francja

18.07

Więcej >