Foldery

Zawartość folderu "Akcja"
03. Criminal.2016.PLSUBBED.BDRip.XViD.avi 699.51 MB
obrazek

Criminal 2016

WGRANE NAPISY.PL
AKCJA, DRAMAT, KRYMINAŁ

Wspomnienia i umiejętności zmarłego agenta CIA zostają wszczepione skazańcowi, by mógł dokończyć jego misję.
Produkcja: USA, Wielka Brytania

21.07

Więcej >
04.Wieżowiec - High-Rise.2015.PLSUBBED.WEB-DL.XviD-KiT.avi 699.97 MB
obrazek

High-Rise (2015)
[Wieżowiec]

WGEANE NAPISY.PL
AKCJA, DRAMAT, SCi-Fi

W poszukiwaniu spokoju i anonimowości doktor Robert Laing wprowadza się do luksusowego apartamentowca, który został zbudowany, aby zaspokajać wszelkie kaprysy londyńskiej elity. Szybko okazuje się jednak, że pozostali lokatorzy nie mają najmniejszego zamiaru zostawić go w spokoju. Mężczyzna staje się świadkiem i uczestnikiem niezdrowej rywalizacji, która opanowuje wszystkich mieszkańców. Stopniowo pełen przepychu, zakrapianych imprez i szalonych orgii raj zmienia się w prawdziwe piekło, a do uporządkowanego świata wkracza chaos, bezprawie i przemoc. Minie dużo czasu, zanim Robert Laing poczuje się tam jak u siebie.
Produkcja: Wielka Brytania, 2015

dodano: 04.VWięcej >
Czas zapłaty-Welcome to the Punch.2013.DVDRiP.XViD.wgrane napisy.PL.avi 700.00 MB
Czas zapłaty

obrazek

Kryminał, Akcja
Produkcja: USA, Wielka Brytania
WGRANE NAPISY. PL

Oficer policji Max Lewinsky (McAvoy) jest o krok od schwytania arcyprzęstepcy, śmiałego i sprytnego złodzieja Jacoba Sternwooda (Strong). Jednak to ten drugi wychodzi z pojedynku zwycięsko, zostawiając Maksa z przestrzelonym kolanem i upokarzającym poczuciem porażki. Po trzech latach, kiedy policjant wciąż boryka się z fizycznymi i psychicznymi konsekwencjami tego wydarzenia, nadarza się okazja do rewanżu. Nastoletni syn Jacoba popada w tarapaty, więc ojciec, aby go ratować, porzuca swoje bezpieczne schronienie na Islandii i wraca do Londynu. Max ma wreszcie okazję dorwać odwiecznego wroga. Rozpoczyna się pościg, w trakcie którego młody policjant z zaskoczeniem odkrywa, że być może Jacob nie jest jedynym czarnym charakterem w okolicy.
Więcej >
London.Has.Fallen.2016.PLSUBBED.WEB-DL.XviD.avi 699.40 MB
obrazek

Londyn w ogniu - London Has Fallen

Premier Wielkiej Brytanii umiera w niewyjaśnionych okolicznościach. Jego pogrzeb to największe zgromadzenie przywódców wolnego świata od dziesiątków lat. Wszystko wskazuje na to, że jest to najlepiej strzeżona impreza w dziejach, dopóki nie okaże się, że terrorystyczny spisek sięga samych szczytów zachodnich służb specjalnych, a spotkanie w Londynie od początku planowane było jako okazja do zamachu. Jedynym człowiekiem, który może jeszcze odwrócić bieg dramatycznych zdarzeń jest szef ochrony prezydenta USA czyli agent Mike Banning (Gerard Butler).
Produkcja: USA, Wielka Brytania, Bułgaria
699 MB-1h 38mn 24s

AKCJA
WGRANE NAPISY.PL

dodano: 16.05


Więcej >
Move.On.2012.HDTV.XviD.wgrane napisy.PL.avi 697.80 MB
Move On

obrazek

Dramat, Komedia, Akcja
Produkcja: Dania, Niemcy
WGRANE NAPISY.PL

"Move On" to historia byłego agenta, granego przez Madsa Mikkelsena i jego podróży przez osiem krajów w Europie. Po zejściu z łodzi w Rotterdamie Nicolas otrzymuje tajemniczą srebrną walizkę. Przetransportowanie jej z północy na południe ma być jego ostatnim zleceniem, taką ma nadzieję. Ale to, co brzmi jak prosty transport zamienia się emocjonujący pościg z tajnym kontrahentem oraz jego własną przeszłością. On nie wie, co jest wewnątrz walizki, ale śledzący go osobnicy to wiedzą. I są gotowi zrobić wszystko, aby ją zdobyć. W tej naładowanej akcją podróży granice pomiędzy przyjaciółmi i wrogami zdają się znikać. Nie wiedząc, komu zaufać i kogo się bać Nicolas zaczyna romans z młodą kobietą Alice (Gabriela Marcinková), którą spotyka na swojej drodze. Ale czy ona jest naprawdę tylko uroczą autostopowiczką, za którą się podaje, czy jej również zależy na walizce? Więcej >