Foldery

Zawartość folderu "Akcja"
Gliniarze to dranie-A.C.A.B. All Cops Are Bastards (2012) .2012.PL.BRRip.Xvid.avi 696.34 MB
Gliniarze to dranie

obrazek

Gatunek: Akcja, Dramat, Kryminał
Produkcja: Francja, Włochy
LEKTOR.PL

Cobra, Nero i Mazinga należą do specjalnej jednostki policyjnej. Jedynym ich celem jest przywrócenie porządku na ulicach Rzymu, zmagając się z niebezpieczeństwem często nadużywają władzy. W najtrudniejszym momencie życia funkcjonariuszy do jednostki zostaje przypisany młody Adriano. Chłopak jest porywczy, wszystkie interwencje próbuje wykonywać siłą co nie zawsze mu się udaje, dlatego ma zostać przeszkolony i przygotowany przez doświadczonych weteranów.
Więcej >
Nocny pościg - Run All Night.2015.PL.BDRip.XviD.avi 699.78 MB
Nocny pościg

obrazek

LEKTOR.PL
AKCJA, DRAMAT, KRYMINAŁ
W życiu brooklińskiego gangstera i niezawodnego płatnego zabójcy Jimmy’ego Conlona (Neeson), niegdyś znanego jako Grabarz, bywało już lepiej. 55-letniego gangstera, starego przyjaciela bossa mafii Shawna Maguire’a (Harris), prześladują nie tylko grzechy przeszłości, lecz także zawzięty detektyw, który przez ostatnie 30 lat nieustannie depcze mu po piętach. Wydaje się, że tylko whisky może ukoić jego nerwy. Gdy jednak jego dawno niewidziany syn Mike (Kinnaman) staje się celem, Jimmy musi dokonać wyboru pomiędzy swoją przestępczą rodziną, a synem, którego porzucił wiele lat temu. Mike musi uciekać. Jedynym sposobem, w jaki Jimmy może odpokutować za błędy przeszłości, może okazać się uchronienie syna przed losem, jaki według Jimmy’ego jest pisany jemu samemu - znalezienie się po złej stronie lufy pistoletu. Jimmy nie ma dokąd uciec, a w ciągu jednej nocy musi podjąć decyzję, komu jest winien lojalność.
Produkcja: USA
Więcej >
Olimp w ogniu-Olympus Has Fallen.2013. PL.BRRip.XviD.avi 703.04 MB
Olimp w ogniu

obrazek

Lektor.PL
THRILLER, AKCJA
Agent Secret Service - Banning - popada w niełaskę prezydenta USA po tragicznym w skutkach wypadku. Zostaje odsunięty od służby bezpośrednio przy głowie państwa i oddelegowany do najmniej prestiżowych zajęć. Wszystko ulega zmianie, gdy Biały Dom zostaje zaatakowany przez terrorystów uzbrojonych w niesamowitą technologię, unieszkodliwiającą cały lokalny system obrony. Wszystkie próby odbicia budynku, przeprowadzone przez Pentagon, kończą się niepowodzeniem. Ostatnią szansą na uratowanie prezydenta jest Banning, który po latach służby zna Biały Dom jak własną kieszeń.
Produkcja: USA
Więcej >
Wrobiony-The.Expatriate.Erased. 2012.PL.BDRip.XviD.avi 693.10 MB
Wrobiony

obrazek

gatunek: Thriller, Akcja
Produkcja: Belgia, Kanada, USA, Wielka Brytania
LEKTOR.PL

Były agent CIA (Aaron Eckhart) przeprowadza się do Belgii, żeby zacząć od początku i naprawić relacje z 15-letnią córką (Liana Liberato). Znajduje zatrudnienie jako szef ochrony międzynarodowej korporacji. Kiedy pewnego dnia przychodzi do pracy odkrywa, że zatrudniająca go firma nie istnieje, wszyscy z którymi pracował zniknęli, a jego asystent to wyszkolony agent próbujący go zabić. Więcej >