Foldery

Zawartość folderu "Dramat-Komedia"
Highland Park.2013.PL.WEB-DL.XViD.avi 766.72 MB
Highland Park

obrazek

DRAMAT, KOMEDIA
Produkcja: USA
LEKTOR.PL

Miasteczko Highland Park nie radzi sobie z kryzysem ekonomicznym. Zarządzane jest także przez polityków, którzy nie rozumieją potrzeb mieszkańców i dbają wyłącznie o własne interesy. Kłopoty ma szkoła, której grozi zamknięcie. Jej dyrektor stara się do tego nie dopuścić. Pewnego dnia nauczyciele wygrywają na loterii dużą sumę pieniędzy. Postanawiają wspomóc szkołę i przywrócić dawną świetność bibliotece. Niespodziewane bogactwo dodaje im także siły w walce z ambitną panią burmistrz, która ma inną niż oni wizję rozwoju miasteczka.
Więcej >
Już za Tobą tęsknię - Miss.You.Already.2015.PL.BDRip.XviD.avi 700.25 MB
obrazek

Już za Tobą tęsknię / Miss You Already

Jess (Drew Barrymore) i Milly (Toni Collette) - nierozłączne odkąd poznały się jako małe dziewczynki, dziś jako dorosłe kobiety nie pamiętają momentu, gdy nie dzieliły razem czasu, sekretów, ciuchów, a nawet chłopaków... Bez taniej ckliwości i schematycznych banałów, za to z dużym dystansem i niepowtarzalną kobiecą energią. Film o kobietach i ich szaleństwach. Przezabawny, ciepły, autentyczny, urzekający, bo nakręcony właśnie przez kobietę. "Już za Tobą tęsknię" to wspaniała celebracja przyjaźni, która nigdy nie zostanie przerwana, nawet gdy życie płata niespodziewane figle.
Produkcja: Wielka Brytania
DRAMAT, KOMEDIA
LEKTOR.PL

12.08

Więcej >
Projektantka - The Dressmaker.2015.PL.BDRip.XviD.avi 700.17 MB
obrazek

Projektantka
[The Dressmaker]

LEKTOR.PL
DRAMAT, KOMEDIA

Tilly Dunnage (Kate Winslet) po latach powraca do rodzinnego miasteczka w Australii. Używając swojej maszyny do szycia i umiejętności krawieckich w stylu haute couture, odmienia życie wielu okolicznych kobiet. Przy okazji dokonuje rozliczenia z przeszłością.
Produkcja: Australia

Dodano: kwiecień 2016
Więcej >