Foldery

Zawartość folderu "Zbrodnie namiętności"
obrazek

Zbrodnie namiętności [6 odc.]

Stylowa, kryminalna uczta osadzona w Skandynawii lat 50. Serial "Zbrodnie namiętności" to ekranizacja śmiałych obyczajowo powieści Marii Lang, zwanej szwedzką Agathą Christie.
Twórcy "Zbrodni namiętności" odtworzyli precyzyjnie klimat powieści, których akcja rozgrywa się w Szwecji w latach 50. ubiegłego wieku. Kolejne odcinki prezentują nostalgiczny urok tamtych czasów, odsłaniają też mroczne tajemnice, który kryją "porządne" rodziny oraz pokazują, do czego są zdolni ludzie uwikłani w sieć namiętności, zazdrości i pasji.
Narratorką w serialu i alter ego Marii Lang jest młoda dziewczyna, Puck Ekstedt, w którą wciela się Tuva Novotny znana m.in. z roli w "Jedz, módl się, kochaj", czy biografii The Rolling Stones, "Stoned". W roli komisarza prowadzącego kolejne dochodzenia, Christera Wijka, partneruje jej Ola Rapace, były mąż Noomi Rapace, charyzmatycznej Lisbeth Salander ze szwedzkiej wersji "Millenium".
3.Zbrodnie namiętności;Nigdy więcej morderstw-Inte.flera.mord.2013.PL.HDTV.XviD.avi 702.15 MB
Zbrodnie namiętności: Nigdy więcej morderstw. 03

obrazek

LEKTOR.PL
KRYMINAŁ

Puck Ekstedt (Tuva Novotny) i Einar Bure (Linus Wahlgren) są świeżo po ślubie. Ostatnie chwile wakacji postanawiają spędzić w Skoga, miasteczku, które Einar pamięta jeszcze z lat dziecinnych. Na wyprawę zabierają ze sobą także kota, ojca Puck. Einar chce mile spędzić ten czas z żoną i nie być wplątany w żadne kryminalne intrygi. Niestety, to właśnie on znajdzie na trawniku przed domem zwłoki... Co więcej narzędziem zbrodni okaże się sztylet, który przywiózł ze sobą. Do akcji będzie musiał wkroczyć komisarz Christer Wijk (Ola Rapace)...
Produkcja: Szwecja

Więcej >