Foldery

Zawartość folderu "☛Android na PC"
☛Android x86 4.4 RC2 KitKat 2014 [Multi.PL][ISO][RAR].rar 364.13 MB
Android x86 4.4 RC2 KitKat 2014 [Multi.PL][ISO][RAR]1

Android x86 4.4 RC2 KitKat 2014 [Multi.PL][ISO][RAR]


Uruchom Android-a na swoim PC.
Jeszcze niedawno wydawało się, że Android jest systemem stworzonym dla smartfonów i tabletów. W ostatnich miesiącach zaczęło pojawiać się jednak coraz więcej urządzeń z tym systemem. Telewizory z Androidem, to nie nowość, dostępne są już od dłuższego czasu. Ale pojawiły się zegarki z Androidem, słuchawki i - nomen omen - gogle czy nawet lodówki z systemem od Google. Dlaczego więc nie skorzystać z tego systemu w jeszcze inny sposób i zainstalować go na... tak, na zwykłym komputerze?.

www.android-x86.org/download
Plik RAR 10% dane naprawcze
Wypakuj, wypal na płytę plik .iso

Android x86 4.4 RC2 KitKat 2014 [Multi.PL][ISO][RAR]2


Więcej >
☛BlueStacks App Player.rar 12.78 MB
BlueStacks App Player

BlueStacks App Player


BlueStacks App Player to emulator systemu Android, umożliwiający uruchamianie różnych aplikacji mobilnych w systemach operacyjnych Windows.

Emulator BlueStacks App Player pozwala na błyskawiczne uruchamianie na pełnym ekranie monitora aplikacji, które dostępne są wyłącznie dla systemu Android. Znajdziemy w nim kilkanaście wbudowanych programów i gier, które możemy w łatwy sposób przetestować. Oprócz tego umożliwia pobieranie nowych, dodatkowych aplikacji, w taki sam sposób jak byśmy obsługiwali dowolne urządzenie mobilne wyposażony w system Android.

Oprogramowanie w pełni wykorzystuje technologię LayerCake, która bez większych problemów radzi sobie z płynną emulacją poszczególnych aplikacji napisanych dla architektury ARM (na procesorach x86). W ten sposób możemy swobodnie uruchamiać gry w emulatorze ze wszystkimi włączonymi efektami graficznymi.

Korzystając z emulatora możemy nie tylko grać we wszystkie dostępne gry (Angry Birds itp.), ale również uruchamiać różne aplikacje, synchronizować telefon z systemem Android, zarządzać poszczególnymi zainstalowanymi aplikacjami i kontami użytkownika, a także korzystać z wbudowanego marketu w celu pobrania dodatkowego oprogramowania.

Producent: BlueStacks
System operacyjny: Windows Vista / 7 / 8
Data aktualizacji: 28 lipca 2014


Więcej >