Foldery

Zawartość folderu "Renault Dialogys v4.8 Multilanguage"Dialogys - elektroniczna wersja dokumentacji RENAULT i po sprzedaży samochodu (Renault, Dacia Logan i Sandero tylko). Dialogys obejmuje wszystko od instrukcjach naprawy i katalogi części do wszystkich modeli samochodów Renault, a także tehnoty i MR-y do wszystkich samochodów na rynek rosyjski, z wyjątkiem pojazdów do roku 1996. Ten elektroniczną wersję dokumentacji Renault samochody do obsługi posprzedażowej Renault, Dacia. Załącznik Dialogys dostępne na płycie CD-ROM lub DVD. Dialogys zawiera wszystkie instrukcje napraw, katalogi części do wszystkich modeli samochodów marki Renault.

Program Renault Dialogys zawiera pełną informację o szczegółach samochodów i minibusów RENAULT, a także informacje na temat ich naprawy i serwisu.

Renault jest dostarczany z prostym interfejsem i intuicyjnie oczywiste, montaż jest możliwy zarówno minimalne, a pełny, środowisko obsługuje osiem języków.
Ostatnie wersje pracy programu w środowisku Windows i nie wymagają emulatora komputera Macintosh, jak w ostatnich wersjach programu wszystkie dane mają nazwy. Nie jest dekodowanie VIN, owalne tarcze wprowadzania danych, wyszukiwanie na modelu, nazwę szczegółu.

Do instalacji programu Renault, z pierwszego dysku twardego konieczne jest ustalenie JBilder i QuickTime. Należy zwrócić uwagę, że w instalacji Quick Time należy wybrać wariant instalacji niestandardowej i koniecznie wybrać dla komponentów instalacji Quick Time for Java, inaczej program nie będzie działał - na początku programu można zobaczyć tylko niewielki białe okno , Przy instalacji program RENAULT prosi swój kraj i łączy odpowiedni cennik.

Oprócz katalogu części zamiennych Program Dialogys v4.8 zawiera informacje na temat naprawy i diagnostyki, katalogi narzędzi.

Zgodność:
System operacyjny:
32-bitowy Windows XP
Windows Vista 32-bit (x86), Windows Vista 64-bit (x64)
Windows 7 32bit (x86), Windows 7 64bit (x64)

23 party 11.0 GB

1. Dialogys.v7.1.5_DVD0
2. Dialogys 4.8 CD1
3. Dialogys 4.8 DVD2
4. Dialogys 4.8 DVD3
5. Dialogys 4.8 CD4
6. Dialogys 4.8 CD5_Motrio

Język katalogu Electonic części: angielski, Deutsch, Italiano, Français, Español, Nederlands, Portugues, Ceski, Magyar, rumuńskim.