Foldery

Zawartość folderu "DivX Plus Pro 10.4"

Archiwum zawiera pakiet DivX Plus Pro 10.4, generator klucza oraz instrukcję aktywacji po polsku.

Popularny pakiet komponentów niezbędnych do odtwarzania filmów w rozdzielczościach HD, zakodowanych kodekami wideo MPEG-4, H.264 oraz audio MP3, AC3, ACC, Vorbis i DTS, 4K, DivX HEVC, MKV.

Odtwarzacz DivX Player, oprócz popularnych plików wideo, obsługuje najnowsze standardy HD, zawiera menedżer ściągania i zarządzania filmami. Kodek DivX wchodzący w skład pakietu pozwala na kodowanie oraz dekodowanie plików wideo, wraz z obsługą zaawansowanych opcji. Technologia DivX jest w stanie kompresować wideo od 5 do 10 razy więcej, niż format MPEG-2/DVD. Program potrafi w pełni wykorzystać wielowątkowość procesora, jak również dwa rdzenie, by sprawnie uporać się z kodowaniem.

Nowa wersja przynosi dodatkowy moduł DivX To Go, który umożliwia transfer wybranych filmów z poziomu DivXPlayera do certyfikowanych urządzeń wspierających DivX, poprzez konwersję do odpowiedniego formatu i nagranie materiału wynikowego na płytę CD/DVD lub pamięć USB. Nowością w DivX Plus Codec Pack jest możliwość strumieniowego udostępniania wideo w formacie DivX i DivX Plus HD (H.264/MKV) bezpośrednio z komputera z systemem Windows 7 do konsol PlayStation 3 lub Xbox 360.

W skład pakietu wchodzą:

DivX Codec
DivX Codec Pack
DivX ASP Decoder
DivX AAC Decoder
DivX H.264 Decoder
DivX Media Foundation Components
DivX Filters
DivX Converter
DivX Player
DivX Web Player