Zawartość folderu "filmy"
Happy New Year_2014_LEKTOR_PL_IVO_LB.avi 697.81 MB


● PREMIERA LEKTOR PL IVO
● MUSICAL KOMEDIA KRYMINAŁ
● ROK: 2014
● PRODUKCJA INDIE
● WIDEO: 720X340


Bohaterem thrillera jest pewien ojciec, którego córka osiem lat temu została porwana i uznano ją za zmarłą. Po latach pojawiają się jednak poszlaki, które wskazują, że dziewczyna może ciągle żyć.
█ KOPIA BRRIP [ PREMIERA LEKTOR PL IVO ] █
Więcej >
Plik pobrany od markosz123
Ida (2013) Lektor PL.Xvid.avi 700.02 MBAnna jest w nowicjacie, jako sierota umieszczona w klasztorze pod opieką zakonnic. Matka przełożona namawia ją, by przed święceniami odwiedziła swoją ciotkę, jedyną żyjącą krewną. Ciotka opowiada Annie o jej rodzicach i losach rodziny. Wyznaje jej, że Anna jest żydówką. Decydują pojechać do miejscowości Piaski, gdzie mieszkali dziadkowie i rodzice Anny jeszcze przed wojną. Więcej >
Plik pobrany od markosz123
Intruz 2013 LEKTOR.PL.BRRip.XviD-GHW.avi 696.92 MBobrazek

● LEKTOR PL


● GATUNEK: SCI-FI THRILLER


● ROK: 2013


● PRODUKCJA: USA


● WIDEO: 608 x 256

Przyszłość. Panowanie na Ziemi przejął niewidzialny wróg. Najeźdźcy opanowali ludzkie ciała umieszczając w nich Dusze, dla których ludzie są jedynie żywicielami. Dusze są z natury dobre, spokojne i łagodne, ale nie potrafią czuć jak my. Melanie - jedna z ostatnich wolnych istot, zostaje schwytana, a w jej ciele umieszczona zostaje Wagabunda. Jest to doświadczona dusza, która zamieszkiwała już na siedmiu planetach.


█ PREMIERA Z POLSKIM LEKTOREM █

Więcej >
Plik pobrany od Azi_Azazelangel2000
Nieuchronna sprawiedliwosc (2014) Lektor.PL.BRRip.XViD-NEW.avi 699.99 MB
obrazek
Oryginalny Lektor PL
Produkcja : USA
Gatunek : Dramat , Akcja

Kiedy John powraca z Iraku, przypadkowo ratuje młodą dziewczynę, ściągając tym samym na siebie i rodzinę uwagę przywódcy przestępczej grupy.
PREMIERA Z POLSKIM LEKTOREM
Więcej >
Plik pobrany od waldijo40