Zawartość folderu "Filmy 2012"
Atlas chmur 2012.PL.LQ.BRRip.XviD-BiDA.avi 706.05 MB


obrazek

● LEKTOR PL

● GATUNEK:Dramat, Sci-Fi

● ROK: 2012

● PRODUKCJA:HongKong, Niemcy, USA, Singapur

● WIDEO:654x354

Film oparty na epopei Davida Mitchella. Opowiada o postaciach z różnych epok i zakątków świata, których decyzje i czyny mają duży wpływ na teraźniejszość, przyszłość i przeszłość naszej planety.

‡ PREMIERA Z LEKTOREM PL - ŚWIETNY FILM !!! ‡

Więcej >
Plik pobrany od Joker
Bez względu na cenę - At Any Price (2012) PL.BRRiP.XViD-MX.avi 700.20 MB
obrazek

● LEKTOR PL

● GATUNEK: DRAMAT ROMANS

● ROK: 2012

● PRODUKCJA:USA

● WIDEO:640 x 272


Współczesna amerykańska prowincja. W rolnictwie panuje konkurencja, a ambitny Henry Whipple (Dennis Quaid) rywalizuje o miano najlepszego farmera w okolicy. Pragnie, by jego syn, Dean (Zac Efron), pomagał mu w rozwijaniu rodzinnego, imperium.

‡ PREMIERA Z LEKTOREM ‡
Więcej >
Plik pobrany od Joker
Ginger i Rosa (2012) PLSUBBED.BDRip.XviD-BiDA.avi 706.60 MB


Ginger & Rosa chomikuj

▮ Napisy PL

▮ Dramatfilmchomikuj

"Ginger & Rosa" Londyn, rok 1962. Dwie nastoletnie dziewczyny - Ginger (Elle Fanning) i Rosa (Alice Englert) - są nierozłączne. Razem chodzą na wagary, rozmawiają o religii, polityce i fryzurach, a także marzą o lepszym życiu, niż miały ich matki. Jednak gdy Zimna Wojna zderza się z seksualną rewolucją oraz gdy pojawia się zagrożenie nuklearnej zagłady, ich cenna przyjaźń zostaje zerwana pod wpływem pragnienia i woli przetrwania.Więcej >
Plik pobrany od Joker
Mroczny Rycerz powstaje 2012.PL.BRRip.XviD-BiDA.avi 717.27 MB


obrazek

gatunek: Akcja, Sci-Fi

produkcja: USA, Wielka Brytania

premiera: 16 lipca 2012 (świat)

reżyseria: Christopher Nolan

scenariusz: Jonathan Nolan, Christopher Nolan...FORMAT: AVI...

8 lat po wydarzeniach z "Mrocznego Rycerza" Gotham znowu staje w ogniu. W mieście pojawia się tajemnicza Kobieta-Kot (Hathaway). Z jej pomocą grupa terrorystów doprowadza Wayne Enterprises do bankructwa. Wkrótce władze nad miastem przejmuje demoniczny Bane (Hardy). Batman (Bale) musi powrócić z wygnania i obronić mieszkańców przed zagładą.

obrazekWięcej >
Plik pobrany od Joker
Zambezia 2012 PLDUB.BDRip.XviD-BiDA.avi 699.11 MB
W samym sercu Afryki, nieopodal majestatycznego wodospadu, leży imponująca ptasia metropolia – Zambezia. Młody sokół, skuszony obietnicą sławy, opuszcza rodzinną dżunglę, by - wbrew woli strachliwego ojca - odwiedzić stolicę pierzastych i przystąpić do prestiżowej eskadry myśliwców, szkolonych do patrolowania nieba nad Zambezią. Zatroskany losem potomka ojciec rusza jego śladem, ale wkrótce zostaje schwytany przez niesympatycznego jaszczura. Złoczyńca chce wykorzystać sokoła do niecnego planu przejęcia kontroli nad ptasim rezerwatem. Od tej chwili przyszłość całej Zambezii spocznie na skrzydłach młodego bohatera oraz jego wiernej przyjaciółki. Więcej >
Plik pobrany od Joker