Foldery

Zawartość folderu "Hotel.Giant.2.MULTi4-PROPHET"
obrazek

RELEASE: Hotel.Giant.2.MULTi4-PROPHET

WERSJA GRY: ANGIELSKA / POLSKA (NAPISY)

ROK: 2008

GATUNEK: strategiczne, ekonomiczne

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:
PROCESOR: Pentium 4 1.5 GHz
PAMIĘĆ RAM: 512 MB RAM
GRAFIKA: 128 MB (GeForce FX 5700 lub lepsza)
SYSTEM: Windows 98/Me/2000/XP

DATA PREMIERY:
POLSKA: 05 czerwca 2009
ŚWIAT: 14 listopada 2008

ZAWARTOŚĆ UPLOADU:
ppt-hg2m.iso
prophet.nfo


OPIS:

Hotel Giant 2 jest kontynuacją docenionej przez fanów gatunku strategii ekonomicznej wydanej w 2002 roku. Podobnie jak pierwszą część, grę opracowało studio Enlight Software mające na swoim koncie kilka podobnych produkcji, między innymi Zoo Empire oraz drugą odsłonę Capitalismu.

Rozgrywka przedstawia się właściwie tak samo jak w jedynce, otrzymaliśmy po prostu więcej opcji i możliwości oraz oczywiście znacznie lepszą oprawę audio-wizualną. Ponownie więc przejmujemy obowiązki hotelowego managera, a naszym głównym celem jest dążenie do stworzenia jak najbardziej luksusowego miejsca pobytu w całym mieście. Osiągnąć to możemy tylko poprzez odpowiednie zarządzanie budżetem, ciągłe podnoszenie jakości świadczonych przez nasz ośrodek usług, rekrutację nowych pracowników i organizację szkoleń dla całego personelu. Jednak do podejmowania słusznych decyzji nie wystarcza samo śledzenie wykresów i tabel przepełnionych statystykami - musimy także obserwować naszych gości (nawet pod postacią jednego z nich), aby jak najlepiej przewidzieć ich oczekiwania i w miarę możliwości im sprostać.

Swój hotel możemy wybrać spośród dwudziestu sześciu różnych budynków znajdujących się na terenie takich miast jak Phuket, Rzym i Paryż. Potem musimy jeszcze dopasować wystrój wnętrz oraz atrakcje, jakie początkowo chcemy zapewnić naszym klientom (m.in.: salon SPA czy pokój gier). Łącznie wszystkich elementów, na które możemy mieć wpływ jest ponad 1400, są to między innymi: meble, dekoracje, wyposażenie pokoi gościnnych i pozostałych pomieszczeń. Ponadto sami decydujemy o tym, jaki rodzaj potraw ma serwować restauracja i jaki zespół muzyczny umili gościom pobyt w części barowej.

ZDJĘCIA:

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

Hotel Giant 2 MULTi4-PROPHET.rar 1.04 GB
obrazek

WERSJA GRY: ANGIELSKA / POLSKA (NAPISY)

Więcej >