Foldery

Zawartość folderu "World.in.Conflict.Complete.Edition.PL-PROPHET"
obrazek
RELEASE: World.in.Conflict.Complete.Edition.PL-PROPHET

WERSJA GRY: POLSKA

ROK: 2009

GATUNEK: Strategiczne, RTS

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:
PROCESOR: Core 2 Duo 2.5 GHz
PAMIĘĆ RAM: 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7)
GRAFIKA: 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
SYSTEM: Windows XP/Vista

DATA PREMIERY:
POLSKA: 03 kwietnia 2009
ŚWIAT: 10 marca 2009

ZAWARTOŚĆ UPLOADU:
ppt-wcce.iso
prophet.nfo

OPIS:

W skład World in Conflict Complete Edition wchodzi:
World in Conflict
Soviet Assault.

World in Conflict to gra, która zmieni świat, a raczej sama w sobie reprezentuje rzeczywistość, która nigdy nie nastała. Jest rok 1989, Solidarność obala PRL, Mur Berliński zostaje zburzony przez mieszkańców stolicy Niemiec. Zapomnij, to się nigdy nie wydarzyło! Z.S.R.R. dokonało inwazji na U.S.A. i między innymi na Twoich barkach spoczywa obowiązek obrony demokratycznego świata przed sowiecką falą. Przetrwaj i zwyciężaj na polach bitewnych pełnych doskonale odwzorowanych maszyn i jednostek bojowych z okresu końca XX wieku. Staw czoła siłom Z.S.R.R., przeprowadź kontrofensywę i doprowadź do upadku wrogiego mocarstwa. Podczas wielkiego konfliktu nie ma czasu na budowanie nowych fabryk czy fortyfikacji jest tylko walka! Trzeba posuwać się do przodu i zdobywać punkty strategiczne, by osiągnąć przewagę nad przeciwnikiem. Ta wojna nie jest Twoja, ale musisz walczyć o swoją przyszłość! Do broni żołnierzu! Za wolność!

Charakterystyczne cechy:

Gra zdobyła także nagrodę dla najlepszej strategii targów E3 od prestiżowego serwisu IGN!
Powstrzymaj sowiecki zamach na demokratyczny świat, jako jeden z dowódców armii U.S.A.
Podziwiaj piękny, ogarnięty wojną świat dzięki fenomenalnej oprawie graficznej.
Tocz bitwy z udziałem doskonale odwzorowanych jednostek wojskowych z okresu końca XX wieku. * Uczestnicz w wielkich starciach w sieci, gdzie każdy gracz jest częścią machiny wojennej.
Weź udział w turniejach z udziałem nawet 16 graczy na jednej planszy.
Niszcz wszystko co stanie na Twej drodze do zwycięstwa.
Najszybsza strategia RTS XXI wieku!

Soviet Assault to pierwszy dodatek do World in Conflict - najlepszego RTS-a roku 2007. Tym razem szwedzkie studio Massive Interactive przedstawia druga stronę konfliktu i pozwala rozegrać ekscytującą kampanie konfliktu U.S.A. vs. Z.S.R.R. stojąc na czele wojsk sowieckich. Wreszcie poczujesz smak zwycięstwa miażdżąc opór imperialistycznej Ameryki i niosąc zniewolonym tłumom jedyny, słuszny ustrój komunistyczny. Posyłaj do walki czołgi, helikoptery, opancerzone transportery i piechotę, zrzucaj spadochroniarzy za linię frontu, sięgnij po wsparcie powietrzne i artyleryjskie, a jak to nie wystarczy odpal broń atomową i zakończ to co rozpoczęła twoja dzielna armia. Klimat rozrywki znakomicie budują dodatkowo przerywniki filmowe Tobiasa Nymana oraz muzyka Ola Stranda i rosyjskie utwory Nikolaia Osipova czy Włodzimierza Wysockiego.

ZDJĘCIA:
obrazek

obrazek

obrazek

obrazek