Foldery

Zawartość folderu "Consortium-RELOADED"
obrazek
WERSJA GRY: ANGIELSKA

ROK: 2014

GATUNEK: Akcji, FPP, Dcience-fiction, FPS

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:
PROCESOR: Core i3 2100T
PAMIĘĆ RAM: 4 GB RAM
GRAFIKA: 1 GB (GeForce GTX 560 lub lepsza)
SYSTEM: Windows 7/8

DATA PREMIERY:
POLSKA: -
ŚWIAT: 08 stycznia 2014

ZAWARTOŚĆ UPLOADU:
reloaded.nfo
rld-consorti.iso

OPIS:

Consortium to gra science-fiction łącząca elementy gatunków FPS i RPG. Projekt opracowało studio Interdimensional Gaming.

Akcja toczy się w 2042 roku, w alternatywnym świecie, w którym ludzkość uporała się z większością problemów cywilizacyjnych i rozpoczęła agresywne kolonizowanie Układu Słonecznego. Gracz wciela się w samego siebie i za pomocą satelity umieszczonego w naszej rzeczywistości jest w stanie objąć kontrolę nad człowiekiem z alternatywnego świata. Sterowaną przez nas marionetką jest agent organizacji Consortium znany jako Bishop Six, który właśnie dołączył do załogi statku powietrznego ZENLIL. Początkowo nic nie wskazuje na to, że nasza obecność w jego ciele została odkryta. Wkrótce potem oficer statku zostaje jednak zamordowany i szybko staje się jasne, że ktoś wie kim jesteśmy i ma względem nas ponure plany.

Cała kampania gry rozgrywa się na pokładzie statku ZENLIL. Jego wnętrze zapełnione zostało postaciami, których akcje sterowane są przez zaawansowaną sztuczną inteligencję. Załoga składa się z szesnastu postaci. Każda z nich posiada własną osobowość i historię. Ich nastawienie względem Bishopa Six będzie się zmieniać wraz z podejmowanymi przez nas decyzjami. Kampania jest w pełni nieliniowa i kształtują je przeprowadzone rozmowy oraz działania, zarówno bohatera, jak i reszty załogi.

Rozpoczynając rozgrywkę wybieramy między trybem fabularnym i FPS-owym. Pierwszy z nich oferuje znaczne obniżenie poziomu trudności walk i przeznaczony ma być dla graczy, którzy chcą w spokoju cieszyć się fabułą. Drugi dedykowany jest osobom lubiącym ciężkie wyzwania. W trakcie starć musimy zmierzyć się z wrogami zachowującymi się jak prawdziwi ludzie. Przykładowo, są oni odważni w przypadku posiadania przewagi liczebnej, a w ciężkiej sytuacji często spanikują i uciekną. Dla bardziej pacyfistycznie nastawionych graczy przewidziano opcję wykorzystania uzbrojenia obezwładniającego. Co więcej, kampanię można również ukończyć całkowicie unikając walki, posługując się wyłącznie siłą argumentacji oraz własnym sprytem.

ZDJĘCIA:
obrazek

obrazek

obrazek

obrazek