Foldery

Zawartość folderu "SpellForce_2_Demons_Of_The_Past-FLT"
obrazek
WERSJA GRY: ANGIELSKA

ROK: 2014

GATUNEK: Strategiczne, Fantasy, RTS, elementy RPG

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:
PROCESOR: Core 2 Duo 2.4 GHz
PAMIĘĆ RAM: 1 GB RAM
GRAFIKA: 256 MB (GeForce 7800 lub lepsza)
SYSTEM: Windows XP(SP3)/Vista(SP2)/7/8

DATA PREMIERY:
POLSKA: -
ŚWIAT: 16 stycznia 2014

ZAWARTOŚĆ UPLOADU:
fairlight.nfo
flt-dotp.iso

OPIS:

SpellForce 2: Demons Of The Past to ostatnie rozszerzenie do gry SpellForce 2 z 2006 roku. Tytuł całkowicie kończy zapoczątkowaną wcześniej historię, która opowiada o zmaganiach mieszkańców świata Eo z mrocznymi siłami.

Produkcja kontynuuje opowieść z drugiego dodatku Faith in Destiny. Zazhut został uwolniony, więc mieszkańcy Eo znowu znajdują się w zagrożeniu. Dodatkowo siły Shaikan zostały zdziesiątkowane i to od gracza zależy przyszłość świata. Na szczęście kierujemy Starszym Shaikanem, który nie zamierza łatwo złożyć broni.

Gracz podczas swoich zmagań z siłami zła napotyka na starych znajomych i spotkane wcześniej postacie, a także poznaje zupełnie nowych osobników. Twórcy przygotowali ponad 50 misji głównych i zadania poboczne, co przekłada się na około 25 godzin rozgrywki w fantastycznej krainie. Ta otrzymała 5 nowych światów, które możemy zwiedzać zarówno samemu, jak i w czasie współpracy (LAN i Internet).

Dodatkowo zatroszczono się o nowe bronie, przedmioty i czary jeszcze bardziej urozmaicające gameplay. Oprócz tego można wybierać pomiędzy klasami postaci, wśród których znajdziemy przedstawicieli Pact, Shaikan oraz Undead.


INSTALL:
* Burn or mount
* Install
* Play the game

NOTE: As usual, block the game exe in your firewall.

ZDJĘCIA:

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek