Foldery

Zawartość folderu "18.Wheels.of.Steel.Extreme.Trucker.2.PL-PROPHET"
obrazek
RELEASE: 18.Wheels.of.Steel.Extreme.Trucker.2.PL-PROPHET

WERSJA GRY: POLSKA

ROK: 2011

GATUNEK: Symulatory, samochodowe, ciężarówki

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:
PROCESOR: Pentium 4 2.2 GHz
PAMIĘĆ RAM: 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7)
GRAFIKA: 256 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
SYSTEM: Windows XP/Vista/7

DATA PREMIERY:
POLSKA: 28 lutego 2011
ŚWIAT: 15 stycznia 2011

ZAWARTOŚĆ UPLOADU:
ppt-ext2.bin
ppt-ext2.cue
prophet.nfo

OPIS:

Pełnoprawna kontynuacja wydanej pod koniec 2009 roku gry 18 Wheels of Steel: Extreme Trucker, ponownie będąca dziełem studia deweloperskiego SCS Software. Zabawa skupia się na prowadzeniu własnej firmy transportowej, specjalizującej się w przewożeniu różnorakich ładunków w ekstremalnych warunkach.

Podobnie jak w przypadku poprzedniej odsłony serii, producent przygotował pięć bardzo zróżnicowanych środowisk, w których możemy zajmować się rozwożeniem towarów. Są to obszary arktyczne, górskie tereny amerykańskiego stanu Montana, Boliwia, Australia oraz Bangladesz. Oznacza to konieczność przemierzania między innymi zdradliwych serpentyn i wąskich nieutwardzonych odcinków, a także radzenia sobie z piachem, błotem czy śniegiem. Każda z udostępnionych map pokryta została gęstą siecią dróg oraz miejsc, pomiędzy którymi transportuje się ładunki.

W opisywanej kontynuacji zwiększeniu uległa liczba dostępnych maszyn, których jest teraz 35, jak również rodzajów przewożonych ładunków, których jest ponad 70. Warto dodać, że analogicznie do pierwszej części Extreme Truckera wiele utrudnień związanych jest z samymi towarami. Mogą one dla przykładu cechować się bardzo dużą wagą, sporymi lub nietypowymi gabarytami (np. wielkie bale drewna), łatwopalnością czy też słabą odpornością na wstrząsy. Pomimo konieczności radzenia sobie w trudnych warunkach nie zapomniano o obowiązku przestrzegania przepisów ruchu drogowego. Wszelkie stłuczki oraz przekroczenia dozwolonej prędkości są surowo karane przez lokalnych stróżów prawa. Sterowane maszyny potrzebują nie tylko paliwa, ale mogą się również psuć, na przykład w wyniku przegrzania się jednostki napędowej.

W grze Extreme Trucker 2 ponownie istotną rolę odgrywa ekonomiczny aspekt rozgrywki. Zabawę rozpoczynamy jako właściciel niewielkiej firmy transportowej, ale w miarę wykonywania kolejnych zleceń możemy sobie pozwolić na nabywanie lepszych ciągników oraz na wynajmowanie kierowców. Kluczowym elementem jest w tym przypadku rozsądne planowanie tras przejazdów, a to dlatego, że szczególnie premiowane jest dostarczanie ładunków w wyznaczonym czasie.


INSTALL:
1- Unpack, burn or mount
2- Install the game
3- Go To Hell!

ZDJĘCIA:

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek