Foldery

Zawartość folderu "Far.Cry.3-RELOADED"
obrazek
RELEASE: Far.Cry.3-RELOADED

WERSJA GRY: ANGIELSKA / POLSKA (NAPISY)

ROK: 2012

GATUNEK: Strzelanki, FPP, sandbox, FPS, multiplayer, co-op

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:
PROCESOR: Core i3-530 2.93 GHz
PAMIĘĆ RAM: 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7)
GRAFIKA: 1 GB (GeForce GTX 560 lub lepsza)
SYSTEM: Windows XP/Vista/7/8

DATA PREMIERY:
POLSKA: 29 listopada 2012
ŚWIAT: 29 listopada 2012

ZAWARTOŚĆ UPLOADU:
reloaded.nfo
rld-fc3a.iso
rld-fc3b.iso
Far.Cry.3.Language.Selector-RELOADED

OPIS:

Far Cry 3 to trzecia odsłona popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin, w których przemierzamy otwarty świat i bierzemy udział w zróżnicowanych starciach z grupami inteligentnych przeciwników. Za produkcję odpowiada, podobnie jak w przypadku części drugiej, studio Ubisoft Montreal, choć tym razem pomagały mu także zespoły Ubisoft Shanghai, Massive Entertainment oraz Ubisoft Reflections.

Gracze wcielają się w Jasona Brody’ego, którego wakacje zostały przerwane w brutalny sposób i w wyniku nieszczęśliwego skoku ze spadochronem ląduje na wyspie, opanowanej przez psychopatycznych piratów. Co gorsza, w niewoli pozostaje grupa jego przyjaciół, a wszędzie wokoło roi się od pozbawionych skrupułów i niezbyt stabilnych psychicznie morderców. By ocalić swoich bliskich i wydostać się z tego przeklętego miejsca Jason będzie musiał szybko nauczyć się zabijać.

Far Cry 3 to pierwszoosobowa strzelanka. Większość czasu spędzamy więc na eliminowaniu wrogów wszelkimi dostępnymi metodami. Tym, co odróżnią tę grę od większości konkurencyjnych FPS-ów jest swoboda działania. Poziomy mają najczęściej strukturę otwartą i pozwalają graczom na samodzielne wybranie taktyki. Możliwe jest zarówno ciche pozbawianie życia przeciwników, jak i zabawa w stylu Rambo, gdzie z okrzykiem na ustach i karabinem w rękach wpadamy w sam środek obozu nieprzyjaciela. Ciekawym elementem jest również uproszczony system RPG. Za postępy w kampanii nagradzani jesteśmy punktami doświadczenia, za które następnie kupujemy nowe umiejętności, przypisane do trzech ścieżek rozwoju: czapli, pająka i rekina. Każda z nich nagradza inny styl eliminacji przeciwników oraz ułatwia eksplorację archipelagu.

INSTALL:
1. Unrar.
2. Burn or mount the image.
3. Install the game.
4. Run the 1.01 patch included in the \Crack dir.
5. Copy over the cracked content from the \Crack dir on DVD2 to your
\bin dir, overwriting any existing files.
6. Play the game.


ZDJĘCIA:

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek