Foldery

Zawartość folderu "FIM.Speedway.Grand.Prix.4.PL-PROPHET"
obrazek
RELEASE: FIM.Speedway.Grand.Prix.4.PL-PROPHET

WERSJA GRY: POLSKA

ROK: 2011

GATUNEK: Sportowe, żużel

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:
PROCESOR: Pentium IV 2 GHz
PAMIĘĆ RAM: 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7)
GRAFIKA: 256 MB (GeForce 7600 lub lepszy)
SYSTEM: Windows XP/Vista/7

DATA PREMIERY:
POLSKA: 20 maja 2011
ŚWIAT: 20 maja 2011

ZAWARTOŚĆ UPLOADU:
ppt-sgp4.iso
prophet.nfoOPIS:

Autorzy FIM Speedway Grand Prix 4 po raz kolejny zdobyli pełną licencję od organizacji Benfield Sports International (BSI), będącej właścicielem praw do imprez z cyklu Grand Prix. Dzięki temu, fani czarnego sportu mogą wziąć udział w mistrzostwach świata na torach żużlowych całego świata oraz walczyć z takimi gwiazdami jak Tomasz Gollob czy Jason Crump. Do dyspozycji gracza oddano kilka trybów - Trening, Pojedynczy Bieg, Grand Prix oraz Karierę.

W FIM Speedway Grand Prix 4 autorzy zaprezentowali też nowe podejście do trybu kariery. Dzięki niemu, gracze mogą w pełni doświadczyć trudu wspinania się po jej kolejnych szczeblach, kupować nowe elementy motoru w sklepie oraz dokonywać modyfikacji w ustawieniach maszyny. Zawody odbywają się na 11 realnie odwzorowanych torach (m.in. Voyens, Leszno, Kopenhaga), które różnią się od siebie nie tylko wyglądem, ale i parametrami technicznymi.

Czwarta część cyklu FIM Speedway Grand Prix oferuje również, podobnie jak jej poprzedniczka, pełnoprawny tryb online. Obsługuje on maksymalnie 15 graczy.

INSTALL:
1- Unpack, burn or mount
2- Install the game

NOTE:
Game version is v1.3.0.0.

ZDJĘCIA:

obrazek

obrazek

obrazek