Foldery

Zawartość folderu "Kaptain.Brawe.A.Brawe.New.World.MULTi10-PROPHET"
obrazek
RELEASE: Kaptain.Brawe.A.Brawe.New.World.MULTi10-PROPHET

WERSJA GRY: ANGIELSKA

ROK: 2010

GATUNEK: Przygodowe

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:
PROCESOR: Pentium IV 1 GHz
PAMIĘĆ RAM: 256 MB RAM
GRAFIKA: 32 MB
SYSTEM: Windows XP/Vista/7

DATA PREMIERY:
POLSKA: -
ŚWIAT: 01 listopada 2010

ZAWARTOŚĆ UPLOADU:
ppt-kbbw.bin
ppt-kbbw.cue
prophet.nfo


OPIS:

Kaptain Brawe: A Brawe New World to gra przygodowa w konwencji science fiction. Produkcja została wykonana przez studio Cateia Games, mające na koncie m.in. The Legend of Crystal Valley oraz Hotel. Chorwacka firma przejęła projekt po tym, jak zrezygnował z niego niezależny zespół Napthalite Productions.

Akcja Kaptain Brawe dzieje się w alternatywnym, XIX-wiecznym świecie, w którym kosmiczni piraci terroryzują całe galaktyki. Na początku rozgrywki kontrolujemy postać oficera jednostki Space Police, mającego za zadanie odszukać dwójkę porwanych naukowców. Potem wcielamy się kolejno w odnalezione postacie i wykonujemy szereg zadań, zmuszających do odwiedzenia pięciu planet i kilkudziesięciu rozsianych po nich lokacji.

Wśród miejsc, jakie przychodzi zbadać głównemu bohaterowi i jego późniejszym kompanom, znajdują się m.in. hotel „Jama”, wiejski młyn, mroczna jaskinia, cmentarz, góry, a także bazy i statki kosmiczne. W każdym z miejsc autorzy pozostawili do rozwiązania szereg zagadek. Prócz tego na swojej drodze napotykamy także rozmaite postacie – kosmicznych piratów, przedstawicieli intergalaktycznego rządu czy też tajnych agentów. Dialogi z nimi naznaczone są sporą dawkę humoru, jednocześnie odsłaniając fragmenty nie mniej zabawnej intrygi.

INSTALL:
1- Unpack, burn or mount
2- Install the game
3- Copy the crack from PROPHET dir

NOTE:
Game supports languages listed above, but it's not
possible to choose the language - game launches
with OS language and with english language is OS
language is not supported. Game version is 1.4.0.0.


ZDJĘCIA:

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek