Foldery

Zawartość folderu "Sniper.Ghost.Warrior.2.Collectors.Edition-PROPHET"
obrazek
RELEASE: Sniper.Ghost.Warrior.2.Collectors.Edition-PROPHET

WERSJA GRY: POLSKA

ROK: 2013

GATUNEK: Akcja, FPP, skradanka, FPS

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:
PROCESOR: Core 2 Duo 2 GHz
PAMIĘĆ RAM: 2 GB RAM
GRAFIKA: 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza)
SYSTEM: Windows XP/Vista/7/8

DATA PREMIERY:
POLSKA: 15 marca 2013
ŚWIAT: 12 marca 2013

ZAWARTOŚĆ UPLOADU:
ppt-sgw2.iso
prophet.nfoOPIS:

Sniper: Ghost Warrior 2 jest drugą odsłoną serii, która zadebiutowała na rynku w połowie 2010 roku. Wcielamy się w snajpera infiltrującego tereny wroga. Próbuje on po cichu przedostać się do celu i wyeliminować go z bezpiecznej odległości. Produkt ten został stworzony przez polską firmę CI Games odpowiedzialną nie tylko za pierwowzór, ale także szereg innych, głównie budżetowych produkcji.

Rozgrywka w tym tytule prezentuje się zgoła odmiennie od tego, do czego przyzwyczaiła nas większość obecnych na rynku strzelanin z perspektywy pierwszej osoby. Ponieważ naszym głównym środkiem perswazji jest śmiercionośna snajperka, unikamy bezpośredniej wymiany ognia z wrogiem, czając się w zaroślach i wyczekując odpowiedniej chwili na oddanie celnego strzału. Niejednokrotnie mamy też okazję wykazać się umiejętnościami skradania się, atakując przeciwników z zaskoczenia i błyskawicznie eliminując ich w zwarciu.

„Dwójka” przenosi nas w lokacje wcześniej nieodwiedzane, dzięki czemu postawimy naszą stopę między innymi na ośnieżonych zboczach Himalajów, czy w zniszczonym Sarajewie. Nowe warunki wymagają nowych strategii, dlatego twórcy oddali do naszej dyspozycji, oprócz sześciu karabinów snajperskich i pistoletu, także noktowizor i termowizor.

Po raz kolejny CI Games przygotowało złożony model fizyki, oddający całą charakterystykę korzystania z karabinów snajperskich. Początkujących ucieszy fakt, że gra posiada stosowne ułatwienia, które pomogą nam oswoić się z tytułem. Jedną z najważniejszych poprawek jest też usprawniona sztuczna inteligencja komputerowych przeciwników.

Poza kampanią gracz otrzymuje także możliwość zmierzenia się z żywymi przeciwnikami w trybie multiplayer. Na jednej z dwóch map konkurujemy z przeciwną drużyną o największą ilość zabójstw.

GRA ZAWIERA DODATKI DLC:
- Siberian Strike DLC
- World Hunter Pack DLC
- Original Soundtrack
- Multiplayer Characters and Weapons

INSTALL:
1- Unpack, burn or mount
2- Install the game
3- Copy the crack from PROPHET dir to \Bin32 folder

ZDJĘCIA:

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek