Foldery

Zawartość folderu "Don.Bradman.Cricket.14.XBOX360-iMARS"
obrazek
RELEASE: Don.Bradman.Cricket.14.XBOX360-iMARS

WERSJA GRY: ANGIELSKA

ROK: 2014

GATUNEK: Sportowe, krykiet

DATA PREMIERY:
POLSKA:
ŚWIAT: 03 kwietnia 2014

REGION: REGION FREE

ZAWARTOŚĆ UPLOADU:
imars-thedon-360.dvd
imars-thedon-360.iso
imars-thedon-360.nfo

OPIS:

Don Bradman Cricket 14 to zaawansowana symulacja krykieta, przygotowana przez, specjalizujące się w mniej popularnych w naszym kraju dyscyplinach sportu, australijskie studio Big Ant, autorów m.in. AFL Live czy Rugby League Live. Jako, że sam prezes studia, Ross Symons należy do zagorzałych zwolenników krykieta, dzięki osobistemu zaangażowaniu w produkcję gry – w ręce graczy trafia najwierniejsza i najbardziej rozbudowana z dotychczas wydanych elektronicznych symulacji tejże dyscypliny.

Don Bradman Cricket 14 pozwala po raz pierwszy w historii rozegrać pełny tryb kariery, w którym poprowadzimy stworzonego przez nas zawodnika przez okres 20 lat, zdobywając doświadczenie i torując mu drogę do reprezentacji narodowej. Jako menedżer drużyny odpowiadać będziemy za treningi, transfery, angażowanie i zwalnianie personelu, a także rozgrywanie, bądź symulowanie wyników spotkań.

Gra oferuje nam wszystkie aktualne drużyny, biorące udział w rozgrywkach oraz wszystkie oficjalne odmiany tej dyscypliny, takie jak mecze testowe, jednodniowe i Twenty20. Każdy z zawodników opisany jest wyczerpującymi statystykami, a takie cechy jak wytrzymałość, zmęczenie, doznane urazy czy aktualna forma będą miały ogromny wpływ na jego zachowanie i grę.


ZDJĘCIA:

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek