Foldery

Zawartość folderu "Need.for.Speed.The.Run.PL.XBOX360-SRT"
obrazek
RELEASE: Need.for.Speed.The.Run.PL.XBOX360-SRT

WERSJA GRY: POLSKA

ROK: 2011

GATUNEK: Wyścigi i rajdy samochodowe

DATA PREMIERY:
POLSKA: 18 listopada 2011
ŚWIAT: 15 listopada 2011

REGION: REGION FREE

ZAWARTOŚĆ UPLOADU:
srt-nfstrpl.nfo
srt-nfstrpl.dvd
srt-nfstrpl.iso

OPIS:

Need for Speed: The Run to kolejna odsłona doskonale znanej serii gier wyścigowych, która na przestrzeni lat powracała w wielu różnych postaciach. Gracze dostali zarówno typowo zręcznościowe produkcje (Hot Pursuit), jak i tytuły kładące większy nacisk na aspekty symulacyjne (Shift 2 Unleashed). The Run należy do pierwszej kategorii i gwarantuje solidną porcję adrenaliny, wzbogaconą o dość nietypowe rozwiązania dla gatunku wyścigów.

W Need for Speed: The Run wcielamy się w niejakiego Jacka, który jest winny pieniądze organizacji przestępczej znanej jako The Mob. Bohater może spłacić dług przez wygranie nielegalnego i niebezpiecznego wyścigu, rozgrywającego się na trasie od San Francisco do Nowego Jorku. Jack nie ma wyboru i musi wziąć udział w tej szalonej rywalizacji oraz dojechać na metę jako pierwszy. Od tego zależy przecież jego życie.

Nielegalny wyścig przez USA został podzielony na niezwykle zróżnicowane odcinki. W kolejnych stanach ścigamy się na ulicach takich miast jak San Francisco, Nowy Jork, Las Vegas, Denver czy Detroit. Rywalizacja toczy się nie tylko w ogromnych metropoliach, ale też w wąskich kanionach czy na górskich trasach pokrytych śniegiem. Twórcy przygotowali w sumie 325 kilometrów dróg wzorowanych na prawdziwych lokacjach.

ZDJĘCIA:

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek