Foldery

Zawartość folderu "Spec.Ops.The.Line.XBOX360-iMARS"
obrazek
RELEASE: Spec.Ops.The.Line.XBOX360-iMARS

WERSJA GRY: ANGIELSKA

ROK: 2012

GATUNEK: Akcji, TPP, taktyczne

DATA PREMIERY:
POLSKA: 29 czerwca 2012
ŚWIAT: 26 czerwca 2012

REGION: REGION FREE

ZAWARTOŚĆ UPLOADU:
imars-specops-360.dvd
imars-specops-360.iso
imars-specops-360.nfo

OPIS:

Spec Ops: The Line to dynamiczna gra akcji TPP, którą opracowała firma Yager Development (znana z futurystycznego symulatora Yager). Tytuł jest kontynuacją serii Spec Ops rozpoczętej przez Zombie Studios w 1998 roku.

Spec Ops: The Line przenosi nas do jednego z najbogatszych miejsc na ziemi, czyli Dubaju, doszczętnie zdewastowanego przez burze piaskowe. W obliczu katastrofy naturalnej grupa amerykańskich żołnierzy pod dowództwem pułkownika Johna Konrada zostaje w mieście, aby chronić mieszkańców niezdolnych do ewakuacji. Kontakt z oddziałem znika, aż do czasu pojawienia się sygnału alarmowego, po którym armia wysyła ekipę ratunkową.

Do zasypanego Dubaju wyruszamy w towarzystwie Martina Walkera i oddziału Delta Force. Szybko okazuje się, że nie jest to zwykła misja ratunkowa, gdyż John Konrad i jego lojalni ludzie raczej nie chcą zostać uratowani. Podczas zadania niejednokrotnie na próbę zostaje wystawiona nasza moralność, gdyż musimy podejmować wyjątkowo niewygodne decyzje, od których zależy los wielu ludzi.

ZDJĘCIA:

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek