Foldery

Zawartość folderu "The.Serious.Sam.Collection.PAL.XBOX360-COMPLEX"
obrazek
RELEASE: The.Serious.Sam.Collection.PAL.XBOX360-COMPLEX

WERSJA GRY: ANGIELSKA

ROK: 2013

GATUNEK: Akcji, TPP, Strzelanka

DATA PREMIERY:
POLSKA: -
ŚWIAT: 12 lipca 2013

REGION: REGION FREE

ZAWARTOŚĆ UPLOADU:
complex.nfo
complex-theserioussamcollection.dvd
complex-theserioussamcollection.iso

OPIS:

The Serious Sam Collection to zestaw czterech części znanej serii strzelanek, w której głównym bohaterem jest tytułowy Sam “Serious” Stone.

W skład kolekcji wchodzą:

Serious Sam HD: The First Encounter
Panowie z Croteam pokazali, że potrafią zaskoczyć. Serious Sam: The First Encounter HD to nic innego jak remake sędziwej już pierwszej części przygód Sama Stone`a z 2001 roku. Po raz kolejny przyjdzie nam zwiedzić starożytny Egipt z giwerą w ręku. Przypomnimy sobie naszych biegających kolegów, którzy chętnie by nas przytulili (ekhm, zabili).

Serious Sam HD: The Second Encounter

Druga już część, po Serious Sam: The First Encounter HD, próba odświeżenia oldschoolowej serii FPS-ów.
Tym razem Serious Sam wybiera się do średniowiecznej Europy, Babilonu oraz Południowej Ameryki, aby wystrzelać wszystkie żyjące potwory i zrobić przy tym jak najwięcej huku. Gra to nawiązanie do klasycznej pierwszoosobowej strzelanki bez rozbudowanych wątków fabularnych, a tym bardziej zagadek. Dużym urozmaiceniem całości są walki z potężnymi bossami, zazwyczaj na koniec każdego rozdziału.

Serious Sam 3: BFE + Serious Sam 3: Jewel of the Nile DLC
Serious Sam 3 to trzecia odsłona produkcji o nieustraszonym Samie. Podobnie jak poprzednie części, tak i tym razem tytuł nie skupia się na realizmie, skomplikowanej fabule czy głębokim przesłaniu. Wszystko koncertuje się na dwóch aspektach - dużej dawce humoru i gigantycznej ilości strzelania. Oczywiście za powstanie gry odpowiedzialne jest studio Croteam - ojcowie serii.

Serious Sam Double D XXL
Serious Sam: Double D XXL to "staroszkolny" shooter 2D z ręcznie malowanymi miejscówkami, a zarazem pierwsza gra z cyklu Serious Sam Indie od niezależnych twórców z Mommy's Best Games. Całość została utrzymana w konwencji platformówki i ma za zadanie promować Serious Sama 3.

ZDJĘCIA:

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek