Foldery

Zawartość folderu "Medal.of.Honor.Warfighter.PAL.PL.XBOX360-SRT"
obrazek
RELEASE: Medal.of.Honor.Warfighter.PAL.PL.XBOX360-SRT

WERSJA GRY: POLSKA

ROK: 2012

GATUNEK: Strzelanki, FPP, współczesne konflikty, FPS, wojenne

DATA PREMIERY:
POLSKA: 25 października 2012
ŚWIAT: 23 października 2012

REGION: REGION FREE

ZAWARTOŚĆ UPLOADU:
srt-mohw.nfo
srt-mohw1.dvd
srt-mohw1.iso
srt-mohw2.dvd
srt-mohw2.iso
OPIS:

Medal of Honor: Warfighter to gra FPS stanowiąca kontynuację wydanego w 2010 roku restartu tej klasycznej już marki. Akcja ponownie została osadzona we współczesnych realiach, a za produkcję całości odpowiada również to samo studio, czyli Danger Close.

Bohaterami gry są komandosi znani z poprzedniej części serii, jednak główną postacią, wokół której kręci się cała historia, jest Preacher, w polskiej wersji znany jako Klecha. Osią konfliktu jest PETN (pentryt) – niebezpieczna substancja wykorzystywana przez terrorystów do przeprowadzania skomplikowanych ataków. Wszystkie scenariusze zawarte w kampanii dla pojedynczego zostały oparte na rzeczywistych wydarzeniach z przeszłości. W trakcie zabawy odwiedzamy m.in. Somalię, Jemen, Bośnię czy Filipiny.

Podczas rozgrywki mamy możliwość udziału w szeroko zakrojonych operacjach wojennych, jak i akcjach przeprowadzanych na znacznie większą skalę. Jedną z nowinek dynamizujących nasze poczynania jest panel szybkich wejść, umożliwiający wejście do kolejnego pomieszczenia poprzez wyważenie drzwi, podłożenie ładunku wybuchowego lub wrzucenie granatu błyskowego. Twórcy postarali się ponadto o ulepszenie sztucznej inteligencji zarówno naszych kompanów, jak i przeciwników, a do prac nad grą zaproszono wojskowych ekspertów z całego świata, co pozwoliło jeszcze dokładniej odwzorować realia pola walki.

ZDJĘCIA:

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek