Foldery

Zawartość folderu "Alien.Rage.Unlimited.MULTi9-PROPHET"
obrazek
RELEASE: Alien.Rage.Unlimited.MULTi9-PROPHET

WERSJA GRY: ANGIELSKA / POLSKA (NAPISY)

ROK: 2013

GATUNEK: Akcja, Sci-Fi, FPS

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:
PROCESOR: Core 2 Duo 2 GHz
PAMIĘĆ RAM: 4 GB RAM
GRAFIKA: 1 GB (GeForce GTX 460 lub lepsza)
SYSTEM: Windows XP/Vista/7/8

DATA PREMIERY:
POLSKA: 24 września 2013
ŚWIAT: 24 września 2013

ZAWARTOŚĆ UPLOADU:
ppt-arum.iso
prophet.nfo

OPIS:

Alien Rage to rasowa strzelanina ukazana z perspektywy pierwszej osoby i utrzymana w klimatach science-fiction. Jest to produkcja bydgoskiego studia City Interactive, które wcześniej wspomagało oddział warszawski w pracach nad Sniper: Ghost Warrior 2. Alien Rage to połączenie rozwiązań charakterystycznych dla klasycznych FPS-ów z nowocześniejszymi modyfikacjami w mechanice rozgrywki.

Fabuła opowiada o walce ludzkości z obcą rasą, z którą niegdyś ziemianie żyli w pełnej zgodzie. Sojusz pomiędzy kosmitami a ludźmi rozpada się, a wtedy do akcji wkracza łysy twardziel, który sam walczy z liczną armią wrogów. Konstrukcja historii jest prosta jak konstrukcja cepa – twórcy postanowili skoncentrować się przede wszystkim na przedstawieniu dynamicznej rozwałki w futurystycznych klimatach.

Liniowo poprowadzona rozgrywka sprowadza się do intensywnych strzelanin z obcymi występującymi w zatrważających ilościach. Pod tym względem przypomina miks serii Quake i Unreal z systemem punktacji za efektowne akcje (m.in. strzały w głowę, eliminowanie grupy przeciwników za jednym zamachem w wyniku wybuchu pojemników) rodem z polskich produkcji, takich jak Bulletstorm czy Call of Juarez: Gunslinger. W Alien Rage nie uświadczymy jednak rozwoju postaci sensu stricto. Przez 14 rozbudowanych misji walczymy z kilkudziesięcioma odmianami przeciwników, począwszy od podstawowego „mięcha”, które woli ostrzeliwać nas zza osłony, przez oponentów potrafiących znikać niczym Predator, a skończywszy na tzw. bossach, potrafiących solidnie napsuć krew.

W likwidacji kosmitów pomaga nam arsenał, na który składa się zarówno podstawowe wyposażenie w postaci futurystycznego pistoletu oraz broni maszynowej, jak i bardziej zaawansowane technologicznie pukawki, takie jak karabin obcych. Z kolei do masowej eksterminacji przydają się wyrzutnia rakiet czy elementy otoczenia (np. wybuchające pojemniki), nieraz ratujące tyłek z poważniejszej opresji. Mimo, że zdecydowano się na opracowanie modelu osłon, to korzysta się z niego przeważnie w celu złapania drugiego oddechu, podczas którego postać zregeneruje zdrowie (brak apteczek).

INSTALL:
1- Unpack, burn or mount
2- Install the game
3- Copy the cracked content from PROPHET dir
4- Go To Hell!

NOTE:
Game is updated to newest version (SP .exe version
is v1.0.9084.0) and we have included the Soundtrack
DLC. Enjoy.

ZDJĘCIA:

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek