Foldery

Zawartość folderu "Blood.Bowl.Chaos.Edition.MULTi7-PROPHET"
obrazek
RELEASE: Blood.Bowl.Chaos.Edition.MULTi7-PROPHET

WERSJA GRY: ANGIELSKA / POLSKA (NAPISY)

ROK: 2012

GATUNEK: Sportowe, Fantasy, Futbol amerykański

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:
PROCESOR: Core 2 Duo 2.4 GHz
PAMIĘĆ RAM: 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7)
GRAFIKA: 256 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
SYSTEM: Windows XP/Vista SP2/7/8

DATA PREMIERY:
POLSKA: 25 października 2012
ŚWIAT: 25 października 2012

ZAWARTOŚĆ UPLOADU:
ppt-bbce.iso
prophet.nfo

OPIS:

Kiedy wszyscy już sądzili, że brutalniejszej gry nie można wymyślić, pojawił się warhammerowy futbol. Nie ma w nim litości dla przeciwników, bo rywalizacja między zespołami jest rywalizacją między rasami. A który ork odbierze sobie przyjemność skręcenia człowiekowi karku? Który krasnolud nie przywali elfowi? A przy okazji można wygrać puchar i pokazać, która rasa jest najlepsza...

Blood Bowl to połączenie gry sportowej z... taktyczną. Zanim twoja drużyna zagra swój pierwszy mecz, musisz ją skompletować i wytrenować. Same spotkania są podzielone na tury, podczas których zdecydujesz, co też twoi podopieczni mają zrobić. Nie licz jednak, że twoje zmyślne strategie będą realizowane ze 100% skutecznością. Dopóki kierujesz bandą zielonych (w sensie nowicjuszy, nie orków) graczy, to będą oni popełniać pomyłki. Wytrenowanie ich zajmie sporo czasu, ale trud się opłaci.

Chaos Edition to najbardziej rozbudowana edycja tej gry. Twórcy przez lata rozwijali Blood Bowl, dodając do niego nowe elementy. W efekcie zamiast podstawowych 8 ras otrzymasz 23. Nowy tryb światowych mistrzostw, z kilkoma pucharami, zapewni wiele godzin dodatkowej zabawy.


INSTALL:
1- Unpack, burn or mount
2- Install the game
3- Copy the cracked content from PROPHET dir
4- Go To Hell!

NOTE:
Game is updated to newest version - v3.0.2.2.

ZDJĘCIA:

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek