Foldery

Zawartość folderu "Men.of.War.Red.Tide.MULTi8.READNFO-PROPHET"
obrazek
RELEASE: Men.of.War.Red.Tide.MULTi8.READNFO-PROPHET

WERSJA GRY: ANGIELSKA / POLSKA (NAPISY)

ROK: 2009

GATUNEK: Strategiczne, RTS, taktyczne

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:
PROCESOR: Core 2 Duo 2.33 GHz
PAMIĘĆ RAM: 2 GB RAM
GRAFIKA: 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza)
SYSTEM: Windowx XP/Vista/7/8

DATA PREMIERY:
POLSKA: 19 lutego 2010
ŚWIAT: 14 sierpnia 2009

ZAWARTOŚĆ UPLOADU:
ppt-rtm8.iso
prophet.nfo

OPIS:

Men of War: Red Tide to samodzielny dodatek do strategii czasu rzeczywistego Men of War, która została wydana w 2007 roku. Produkcję opracowało studio Best Way znane z kilku innych tytułów (np. Faces of War: Oblicza Wojny, Soldiers: Ludzie Honoru), utrzymanych raczej w podobnych klimatach. Do uruchomienia gry nie trzeba posiadać podstawowej wersji Men of War.

W grze wcielamy się ponownie w przywódcę wojsk podczas II wojny światowej. Tym razem do dyspozycji graczy oddano oddziały sowieckich marines, znanych także jako Black Coats. Jest to elitarna grupa bojowa specjalizująca się w działaniu blisko linii brzegowej. Kampania, składająca się z 23 misji, została stworzona na podstawie twórczości Alexandra Zoricha. Jej uzupełnieniem jest sześć scenariuszy przedstawiających historyczne bitwy i operacje z okresu 1941-1945.

Oprócz powyższego oddziału w dodatku zaimplementowano wiele innych jednostek, jak np. czołgi, działa, opancerzone pociągi, statki, artylerię. Ponadto możemy wykorzystać także wsparcie lotnicze i wodne, czyli myśliwce, bombowce, hydroplany, krążowniki, niszczyciele oraz inne, mniejsze łodzie. W grze pojawiają się wojska sowieckie, niemieckie, rumuńskie oraz włoskie. Terenem działań są natomiast takie miasta jak Odessa, Sewastopol oraz przykładowo Konstanca.


INSTALL:
1- Unpack, burn or mount
2- Install the game
3- Copy the cracked content from PROPHET dir
4- Go To Hell!

ZDJĘCIA:

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek