Foldery

Zawartość folderu "The.Witcher.2.Assassins.of.Kings.Enhanced.Edition.MULTi14-PROPHE"
Wiedzmin 2
RELEASE: The.Witcher.2.Assassins.of.Kings.Enhanced.Edition.MULTi14-PROPHET

WERSJA GRY: POLSKA

ROK: 2011

GATUNEK: RPG akcji, TPP, fantasy

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:
PROCESOR: Core 2 Quad 2.2 GHz
PAMIĘĆ RAM: 3 GB RAM (4 GB RAM dla Vista/7)
GRAFIKA: 1 GB (GeForce GTX 260 lub lepsza)
SYSTEM: Windows XP/Vista/7

DATA PREMIERY:
POLSKA: 17 maja 2011
ŚWIAT: 17 maja 2011

ZAWARTOŚĆ UPLOADU:
ppt-w2ee.iso
prophet.nfo

OPIS:

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów to RPG akcji, będący kontynuacją wielkiego hitu opartego na twórczości polskiego pisarza Andrzeja Sapkowskiego.

Druga odsłona Wiedźmina rozgrywa się zaraz po wydarzeniach znanych z pierwszej i kontynuuje wątek udaremnionego przez Geralta zamachu na króla Foltesta. Sprawa szybko wymyka się spod kontroli, bo na arenie wydarzeń pojawia tajemniczy mężczyzna znany jako Królobójca. Biały Wilk zostaje wciągnięty w zawiłą i pełną niebezpieczeństw polityczną intrygę, a jego decyzje zaważą o losach mieszkańców kilku królestw.

Produkcja ponownie przenosi nas do świata stworzonego przez Andrzeja Sapkowskiego, który postanowił spojrzeć na klimaty fantasy z nieco innej strony niż wielu innych twórców. Uniwersum Wiedźmina jest więc pełne potworów, różnorodnych ras i magicznych istot, które jednak zazwyczaj nie przepadają za ludźmi, zresztą z wzajemnością. To prowadzi do wielu poważnych konfliktów.

Twórcy wiernie odwzorowali wiele miejsc i postaci znanych z kart powieści i opowiadań, chociaż wzbogacili też świat o nowe elementy. Gracze mogą zwiedzić m.in. miasteczko Flotsam wraz z przyległym do niego lasem, krasnoludzkie Vergen, Dolinę Pontaru oraz ruiny elfiego miasta Loc Muinne.

Spotykamy takich bohaterów jak: Triss Merigold (czarodziejka), Jaskier (bard i przyjaciel Geralta), Zoltan (krasnoludzki przyjaciel Wiedźmina), Vernon Roche (członek oddziału specjalnego króla Foltesta) czy Iorweth (dowódca komanda Scoia'tael). Każde z nich posiada własne cele, przekonania, system wartości oraz osobowość, co często jest prezentowane w przerywnikach filmowych, rozmowach i komentarzach. Wiele z wymienionych wyżej postaci może zostać sprzymierzeńcami i podróżować z graczem – ale twórcy dodali znacznie więcej pobocznych bohaterów, nad którymi jednak nadal nie mamy pełnej kontroli. Podczas walki odpowiada za nie sztuczna inteligencja.

INSTALL:
1- Unpack, burn or mount
2- Install the game
3- Copy the crack from PROPHET dir to \bin folder

NOTE:
Text and Speech language can be selected in the game launcher.

ZDJĘCIA:

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek