Foldery

Zawartość folderu "The.Amazing.Spider-Man.2.XBOX360-COMPLEX"
obrazek
RELEASE: The.Amazing.Spider-Man.2.XBOX360-COMPLEX

WERSJA GRY: ANGIELSKA

ROK: 2014

GATUNEK: Przygodowe gry akcji, TPP, Sci-Fi

DATA PREMIERY:
POLSKA: 02 maja 2014
ŚWIAT: 30 kwietnia 2014

REGION: REGION FREE

ZAWARTOŚĆ UPLOADU:
complex.nfo
complex-amazing.spider-man.2.dvd
complex-amazing.spider-man.2.iso

OPIS:

The Amazing Spider-Man 2 to przygodowa gra akcji z jednym z najsłynniejszych superbohaterów wydawnictwa Marvel w roli głównej. Produkcję opracowało francuskie studio Beenox, czyli zespół odpowiedzialny również za poprzednią odsłonę serii.

Pod względem fabularnym gra stanowi kontynuację gry The Amazing Spider-Man z 2012 roku i nie jest adaptacją filmu kinowego z Andrew Garfieldem. Oba projekty łączą pewne wątki i sceny, ale ogólnie podążają one innymi ścieżkami, dzięki czemu scenariusz przygotowany przez autorów jest świeżą opowieścią, która nie znudzi osoby mające już za sobą seans na srebrnym ekranie.

Pod względem mechanizmów rozgrywki The Amazing Spider-Man 2 stanowi rozwinięcie rozwiązań z pierwszej części. Otrzymujemy zatem duży otwarty świat, który eksplorujemy bujając się na pajęczynach. Autorzy poświęcili dużo czasu na ulepszenie tego aspektu zabawy. Poruszanie się po mieście przy pomocy pajęczyny odbywa się za pomocą lewego i prawego triggera na padzie, a rządzący tym system został mocno zmodyfikowany, tak aby sieci przyczepiały się do budynków. Poza eksploracją kluczową rolę odgrywa walka. Bohater otrzymał spory zestaw nowych ciosów i może również wykorzystywać podczas starć różne rodzaje pajęczyny.

ZDJĘCIA:
obrazek

obrazek

obrazek

obrazek