Foldery

Zawartość folderu "The.Amazing.Spider-Man.2.Proper-RELOADED"
obrazek
RELEASE: The.Amazing.Spider-Man.2.Proper-RELOADED

WERSJA GRY: ANGIELSKA

ROK: 2014

GATUNEK: Przygodowe gry akcji, TPP, Sci-Fi, Marvel

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:
PROCESOR: Core i5 2.6 GHz
PAMIĘĆ RAM: 4 GB RAM
GRAFIKA: 512 MB (GeForce 285 GTX lub lepsza)
SYSTEM: Windows Vista(SP2)/7(SP1)/8/8.1

DATA PREMIERY:
POLSKA: 9 maja 2014
ŚWIAT: 30 kwietnia 2014

ZAWARTOŚĆ UPLOADU:
reloaded.nfo
rld-thamsp2.iso

OPIS:

The Amazing Spider-Man 2 to przygodowa gra akcji z jednym z najsłynniejszych superbohaterów wydawnictwa Marvel w roli głównej. Produkcję opracowało francuskie studio Beenox, czyli zespół odpowiedzialny również za poprzednią odsłonę serii.

Pod względem fabularnym gra stanowi kontynuację The Amazing Spider-Man z 2012 roku i nie jest adaptacją filmu kinowego z Andrew Garfieldem. Oba projekty łączą pewne wątki i sceny, ale ogólnie podążają one innymi ścieżkami, dzięki czemu scenariusz przygotowany przez autorów jest świeżą opowieścią, która nie znudzi osób mających już za sobą seans na srebrnym ekranie.

Pod względem mechanizmów rozgrywki The Amazing Spider-Man 2 stanowi rozwinięcie rozwiązań z pierwszej części. Otrzymujemy zatem duży, otwarty świat, który eksplorujemy bujając się na pajęczynach. Autorzy poświęcili dużo czasu na ulepszenie tego aspektu zabawy - rządzący tym system został mocno zmodyfikowany, tak aby sieci przyczepiały się do budynków. Poza eksploracją, kluczową rolę odgrywa walka. Bohater otrzymał spory zestaw nowych ciosów i może również wykorzystywać podczas starć różne rodzaje pajęczyn.

INSTALL:
1. Unrar.
2. Burn or mount the image.
3. Install the game.
4. Copy over the cracked content from the /Crack directory on the image to
your game install directory.
5. Play the game.


ZDJĘCIA:

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek