Foldery

Zawartość folderu "Outlast.Whistleblower-RELOADED"
obrazek
RELEASE: Outlast.Whistleblower-RELOADED

WERSJA GRY: POLSKA

ROK: 2014

GATUNEK: Przygodowe gry akcji, FPP, survival horror

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:
PROCESOR: Core 2 Duo 2.33 GHz
PAMIĘĆ RAM: 2 GB RAM
GRAFIKA: 512 MB (GeForce 9800 lub lepszy)
SYSTEM: Windowx XP/Vista/7/8

DATA PREMIERY:
POLSKA: -
ŚWIAT: 06 maja 2014

ZAWARTOŚĆ UPLOADU:
reloaded.nfo
rld-outwhistle.iso

OPIS:

Whistleblower to tytuł oficjalnego dodatku DLC do wysoko ocenianego survival horroru Outlast autorstwa studia Red Barrels. Pod względem fabularnym mamy tu do czynienia z prequelem – rozszerzenie opowiada bowiem zupełnie nową historię, rozgrywającą się przed wydarzeniami znanymi z oryginalnej gry.

Akcja toczy się ponownie w znanym nam już szpitalu psychiatrycznym Mount Massive. Tym razem wcielimy się jednak w jednego z pracowników zakładu, którego anonimowy donos sprowadził w to miejsce bohatera Outlast, Milesa Upshura. Z pozoru normalnie funkcjonująca placówka kryje w sobie ponurą tajemnicę, a pracujący w szpitalu lekarze potajemnie przeprowadzają tu odrażające doświadczenia na ludziach.

Prawda wychodzi jednak na jaw, prowadząc do buntu pacjentów, wskutek którego większość pracowników szpitala zostaje brutalnie wymordowana. Nam udaje się przeżyć, aby w toku dalszej gry odkryć szereg pilnie skrywanych faktów, dotyczących korporacji Murkoff. Stoi ona bowiem za wspomnianymi eksperymentami, które zmieniły Mount Massive w przysłowiowe piekło na ziemi.

INSTALL:
1. Unrar.
2. Burn or mount the image.
3. Install the game.
4. Copy over the cracked content from the /Crack directory on the image to
your game install directory.
5. Play the game.

ZDJĘCIA:

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek