Foldery

Zawartość folderu "Men.of.War.Assault.Squad.2.MULTi7-PROPHET"
obrazek
RELEASE: Men.of.War.Assault.Squad.2.MULTi7-PROPHET

WERSJA GRY: POLSKA

ROK: 2014

GATUNEK: Strategiczne, II wojna światowa, RTS, taktyczne

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:
PROCESOR: Core 2 Duo 2.6 GHz
PAMIĘĆ RAM: 2 GB RAM
GRAFIKA: 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza)
SYSTEM: Windows XP/Vista/7(SP1)/8

DATA PREMIERY:
POLSKA: 15 maja 2014
ŚWIAT: 15 maja 2014

ZAWARTOŚĆ UPLOADU:
prophet.nfo
ppt-as2z.iso

OPIS:

Men of War: Assault Squad 2 to kontynuacja drugiego samodzielnego dodatku do Men of War, wojennego RTS-a osadzonego w realiach II wojny światowej. Sequel został opracowany przez dwa studia odpowiedzialne za poprzednie odsłony tego strategicznego cyklu, czyli Best Way (Soldiers, Faces of War) oraz Digitalmindsoft (Men of War: Assault Squad, Call to Arms).

Akcja tytułu rozgrywa się w okresie II wojny światowej na zróżnicowanych obszarach Europy, w tym we wschodniej części, a także w Afryce północnej czy na wyspach Pacyfiku. Gracz wybiera pomiędzy pięcioma państwami, takimi jak USA czy Związek Radziecki, i bierze udział w bitwach zarówno w kampanii dla jednego gracza, jak i w trybie wieloosobowym. Single player skupia się głównie na misjach stworzonych na wzór potyczek (tzw. skirmish), natomiast moduły sieciowe odpowiednio rozwinięto. Jest możliwość uczestniczenia w walkach 1 vs 1, 2 vs 2 i 4 vs 4, a także w olbrzymich bitwach, w których mierzy się szesnaście osób (8 vs 8).

Podobnie jak poprzednie odsłony serii, gra kładzie nacisk na realizm, a rozgrywka wymaga skupienia i dynamicznego stosowania różnych taktyk. Aby podnieść poprzeczkę, twórcy poprawili sztuczną inteligencję przeciwników, dzięki czemu starcia z komputerem są jeszcze bardziej wymagające. Te rozwiązania idą w parze z ułatwiającymi zabawę zmianami, takimi jak usprawnienie interfejsu czy obsługi inwentarza jednostek.

Gra działa na znacząco ulepszonym silniku GEM 2. Stare modele podmieniono nowymi, poprawiono jakość tekstur oraz dodano nowe efekty graficzne. Ponadto Men of War: Assault Squad 2 wykorzystuje wielordzeniowe procesory, co przekłada się na wyższą wydajność, a także wspiera nowoczesne technologie, m.in. Shader Model.

INSTALL:
1- Unpack, burn or mount
2- Install the game
3- Copy the cracked content from PROPHET dir

ZDJĘCIA:

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek