Foldery

Zawartość folderu "Splinter.Cell.Blacklist.PAL.MULTi3.XBOX360-UNLiMiTED"
obrazek
RELEASE: Splinter.Cell.Blacklist.PAL.MULTi3.XBOX360-UNLiMiTED

WERSJA GRY: POLSKA (Napisy) / ANGIELSKA

ROK: 2013

GATUNEK: AKCJI, TPP, SKRADANKI, TPS

DATA PREMIERY:
POLSKA: 22 SIERPNIA 2013
ŚWIAT: 20 SIERPNIA 2013

REGION: REGION FREE

ZAWARTOŚĆ UPLOADU:
unlimited-splinter.cell.blacklist.multi3.d1.dvd
unlimited-splinter.cell.blacklist.multi3.d1.iso
unlimited-splinter.cell.blacklist.multi3.d2.dvd
unlimited-splinter.cell.blacklist.multi3.d2.iso
unlimited.nfoOPIS:

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist jest szóstą, pełnoprawną odsłoną popularnego cyklu gier akcji z Samem Fisherem w roli głównej. Za produkcję odpowiada kierowane przez Jade Raymond studio Ubisoft Toronto, wsparte przez zespoły deweloperskie Ubisoft Montreal oraz Ubisoft Shanghai.

Fabuła gry przedstawia zmagania z fikcyjną, międzynarodową organizacją utworzoną przez narody przeciwne światowej dominacji Stanów Zjednoczonych. Terroryści tworzą tytułową Blacklist, czyli listę celów, jakie zaatakowane zostaną na terenie USA. W obliczu zagrożenia prezydent decyduje się zezwolić agentowi Samowi Fisherowi i kierowanemu przez niego Czwartemu Eszelonowi podjąć wszelkie kroki, niezbędne do zatrzymania tego straszliwego odliczania.

Główny bohater, ponownie ubrany w charakterystyczny kombinezon taktyczny oraz gogle, uczestniczy w niebezpiecznych misjach umiejscowionych w różnych zakątkach świata (m.in. w Iraku i Indonezji). Podczas akcji korzysta z rozmaitych rodzajów broni oraz specjalistycznego ekwipunku (chociażby drony).

Rozgrywka w Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist stanowi połączenie elementów znanych z poprzednich części serii (chociażby system „Mark & Execute” z Conviction) z innowacjami, jak możliwość przywołania wsparcia ogniowego, widowiskowa wspinaczka czy akcje dokonywane przy pomocy komend głosowych.

W Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist powraca znany chociażby z Chaos Theory tryb Spies vs Mercs, pozwalający na rozgrywkę sieciową opartą na rywalizacji szpiegów oraz najemników. Starcia toczą się w dwóch wariantach – moduł Blacklist to pojedynek dwóch czteroosobowych grup przeciwników, z kolei Classic oferuje nam potyczkę duetów.

W szóstej odsłonie serii przygód Sama Fisher nie zabrakło również rozbudowanego trybu kooperacji o zróżnicowanym stopniu trudności – coś dla siebie znajdą tutaj zarówno miłośnicy wymagającej zabawy, jak i totalni nowicjusze. Ciekawym urozmaiceniem zabawy jest również możliwość konfiguracji uzbrojenia i wyposażenia własnego żołnierza w zamian za zdobywaną walutę.

Oprawa audio-wizualna Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist przygotowana została z dużą starannością i kinowym rozmachem. Modele postaci oraz animacje ruchu (wykonane przy zastosowaniu technologii motion-capture) prezentują się bardzo naturalnie, a otoczenie w grze bogate jest w detale.

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

Splinter.Cell.Blacklist.PAL.MULTi3.XBOX360-UNLiMiTED.part03.rar 1,023.00 MB
Splinter Cell - BlacklistWersja gry: Angielska / Polska (napisy)

Więcej >
Plik pobrany od servix