Foldery

Zawartość folderu "Lost.Planet.3.XBOX360-iMARS"
obrazek
RELEASE: Lost.Planet.3.XBOX360-iMARS

WERSJA GRY: POLSKA (Napisy) / ANGIELSKA

ROK: 2013

GATUNEK: AKCJI, TPP

DATA PREMIERY:
POLSKA: 30 SIERPNIA 2013
ŚWIAT: 27 SIERPNIA 2013

REGION: REGION FREE

ZAWARTOŚĆ UPLOADU:
imars-lostplanet3-360.dvd
imars-lostplanet3-360.iso
imars-lostplanet3-360.nfo

OPIS:

Lost Planet 3 to następna odsłona serii gier akcji, które rozgrywają się na obcej, lodowej planecie. Marka została stworzona przez japońską firmę Capcom, ale trzecią część przygotował zewnętrzny deweloper – studio Spark Unlimited. Producent jest znany między innymi z gier Turning Point: Fall of Liberty oraz Legendary.

W Lost Planet 3 powracamy do korzeni serii, aby poznać historię pojawienia się ludzi na E.D.N. III (gra rozgrywa się przed wydarzeniami z Lost Planet: Extreme Condition). Tym razem nie wcielamy się w żołnierza lub wojownika, a „zwykłego” pilota Jima, który wyrusza na ten świat w poszukiwaniu pieniędzy. Lokalna baza kolonizacyjna Coronis pilnie potrzebuje energii termicznej, więc Jim i inni najemnicy muszą podjąć się zbadania niebezpiecznych terenów. Większość z nich jest zamieszkała przez Akridy – lokalne potwory o ogromnych rozmiarach.

Studio Spark Unlimited zrezygnowało z kilku rozwiązań pokazanych w Lost Planet 2, aby powrócić do pomysłów z pierwszej części serii. Główną atrakcją gry jest więc kampania solowa opowiadająca powyższą historię, która rozgrywa się tylko i wyłącznie na lodowych terenach (w „dwójce” odwiedzaliśmy też dżunglę i pustynię). Większy nacisk położono na wykorzystanie maszyn bojowych, czyli przede wszystkim potężnego mecha Jima. Co ciekawe, rozgrywka za sterami pojazdu jest ukazana z pierwszej osoby, a walka na piechotę znad ramienia bohatera.

Lost Planet 3 nie korzysta już z silnika stworzonego przez firmę Capcom – zamiast niego zastosowano popularny Unreal Engine 3. Gra koncentruje się przede wszystkim na kampanii solowej, ale mimo to autorzy opracowali też kilka trybów zabawy wieloosobowe.

ZDJĘCIA:

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

Lost.Planet.3.XBOX360-iMARS.part03.rar 1,023.00 MB
Lost Planet 3

Wersja gry: Angielska / Polska (napisy)

Więcej >
Plik pobrany od servix
Lost.Planet.3.XBOX360-iMARS.part04.rar 1,023.00 MB
Lost Planet 3

Wersja gry: Angielska / Polska (napisy)

Więcej >
Plik pobrany od servix