Foldery

Zawartość folderu "NHL.14.XBOX360-iMARS"
obrazek
RELEASE: NHL.14.XBOX360-iMARS

WERSJA GRY: ANGIELSKA

ROK: 2013

GATUNEK: SPORTOWE, HOKEJ

DATA PREMIERY:
POLSKA: 13 WRZEŚNIA 2013
ŚWIAT: 10 WRZEŚNIA 2013

REGION: REGION FREE

ZAWARTOŚĆ UPLOADU:
imars-nhl14.dvd
imars-nhl14.iso
imars-nhl14.​nfo

OPIS:

NHL 14 to kolejna część uznanej serii gier sportowych traktujących o hokeju na lodzie. Za produkcję jak zwykle odpowiedzialny jest jeden z oddziałów firmy EA Sports, a sama gra czerpie pomysły i technologię z innych sportowych produkcji koncernu Electronic Arts.

Tytuł pozwala pokierować ulubioną drużyną z najpopularniejszej ligi świata NHL. Gra posiada pełną licencję, więc fani tego sportu mogą liczyć nie tylko na znanych zawodników i drużyny, ale także na reprezentacje narodowe i nie tylko.

NHL 14 oferuje wiele różnych trybów gry. Oprócz standardowej kariery, opcji managera i rozgrywek multiplayer, wprowadzono także ulepszoną wersję trybu Be a Pro - Live the Life, w którym każde nasze zachowanie ma wpływ na budowaną opinię. Należy więc nie tylko dobrze prezentować się na lodzie, ale także poza nią. W tym celu potrzebne jest integrowanie się z innymi zawodnikami, udzielanie wywiadów, rozdawanie autografów fanom, itd.

Deweloperzy z EA Sports wykorzystali rozwiązania z których korzystają inne sportowe produkcje firmy. Z serii FIFA zaczerpnięto Player Impact Engine, a z Fight Night zapożyczono Enforcer Engine. Zastosowanie tych technologii pozwoliło na jeszcze dokładniejsze odwzorowanie kolizji zawodników i ulepszenie systemu walki. Ponadto dodano przeszło 1000 nowych animacji do niemalże każdego aspektu gry – od jazdy po tafli, przez zderzenia po tak zwane „cieszynki”.

NHL 14 cechuje się ulepszonym sterowaniem, które jest jeszcze bardziej intuicyjne, niż w poprzednich odsłonach. Twórcy starali się skonstruować system w ten sposób, by nowi gracze szybko wdrożyli się w niuanse zabawy, a starzy wyjadacze mieli odpowiednie wyzwanie.

Oprawa graficzna po raz kolejny została lekko usprawniona, jednak nie różni się w znaczący sposób względem poprzedniej części. Transmisja wirtualnych meczy przypomina to, co można zobaczyć w telewizji. Gracze poruszają się w realistyczny sposób, a modele postaci wzorowane są na ich prawdziwych odpowiednikach.

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek


NHL.14.XBOX360-iMARS.part2.rar 1,023.00 MB
obrazek

Wersja gry: ANGIELSKA

Więcej >
Plik pobrany od servix
NHL.14.XBOX360-iMARS.part3.rar 1,023.00 MB
obrazek

Wersja gry: ANGIELSKA

Więcej >
Plik pobrany od servix
NHL.14.XBOX360-iMARS.part4.rar 1,023.00 MB
obrazek

Wersja gry: ANGIELSKA

Więcej >
Plik pobrany od servix
NHL.14.XBOX360-iMARS.sfv 328.00 B
obrazek

Wersja gry: ANGIELSKA

Plik sprawdzający sumy kontrolne plików spakowanych

Więcej >
Plik pobrany od servix