Foldery

Zawartość folderu "☑☑☑ KSIĄŻKI audio - book"
Brian Tracy - Siła pewności siebie [Audiobook PL][2CD].01 - CD1.mp3 11.37 MB
.Brian Tracy - Siła pewności siebie [Audiobook PL][2CD]sample

Sample pliku pt."Brian Tracy - Siła pewności siebie [Audiobook PL][2CD]".Całość znajduje się poniżej.

Więcej >
Brian Tracy - Siła pewności siebie [Audiobook PL][2CD].rar 211.00 MB
Brian Tracy - Siła pewności siebie [Audiobook PL][2CD]

Brian Tracy - Siła pewności siebie [Audiobook PL][2CD]


Rozmiar: 220.40 MB 2CD
Czas: 1 godz. 36 min
Jakość: mp3@320 kbps
Wersja jezykowa: polska
Czyta: Lektor
Kompresja: RAR

Pewność siebie jest kluczem do sukcesu w wielu obszarach życia. Determinuje ile możesz zarabiać, jak bardzo jesteś szczęśliwy, odpowiada za jakość twoich relacji z innymi ludźmi, wpływa na to, że przyciągasz do swojego życia okazje, ludzi, rzeczy, których pragniesz.
Twoja pewność siebie jest jednym z najistotniejszych warunków Twojego sukcesu!
Wyzwanie dzisiejszych czasów polega na tym, że wielu z nas zostało wychowanych w poczuciu niskiej samooceny. To poczucie kłóci się w rzeczywistości z naszym potencjałem i realnymi możliwościami możliwościami osiągania celów, realizacji naszych życiowych marzeń.
W programie "Siła pewności siebie" poznasz krytyczne elementy odpowiedzialne za budowanie wysokiej samooceny, strategie "przeprogramowania" swojego myślenia, na takie które w naturalny sposób podniosą Twoją? pewność siebie, na wyższy poziom

W programie:
* Podnieść swoją samoocenę na wyższy poziom
* Pokonaj negatywne myślenie
* Poznaj strategie budowania Pewności Siebie
* Programowanie podświadomości
* Popraw swój samo koncept
* Zmień swój samo wizerunek
* Buduj poczucie własnej wartości


Więcej >
Charles Dickens - Opowiesc Wigilijna [czyta K.Kowalewski][MP3@128][Audiobook.PL].rar 182.03 MB
Charles Dickens - Opowiesc Wigilijna [czyta K.Kowalewski][MP3@128][Audiobook.PL]1

Charles Dickens - Opowiesc Wigilijna [czyta K.Kowalewski][MP3@128][Audiobook.PL]


Lektor:K. Kowalewski
czas 3:29 h
bit rate:128 kbps
Format: mp3
wersja językowa:pl
Kompresja: rar

„Opowieść Wigilijna” to piękna i poruszającą historia o magicznej sile Świąt Bożego Narodzenia. W trakcie opowieści stajemy się świadkami wewnętrznej przemiany bohatera, którego życie stało się esencją egoizmu, zła i bezwzględności. Wszystkie zdarzenia zawarte w treści książki przepełnionej są mistycznym klimatem wigilijnej nocy pełnej grozy, niezwykłości i wzruszenia. Akcja opowiadania rozgrywa się w dziewiętnastowiecznym Londynie, a jej główny bohater Ebenezer Scrooge jest ekscentrycznym samotnikiem dbający jedynie o dobra materialne. Cóż sprawiło, że w sercu i duszy człowieka przepełnionych nienawiścią zawitała miłość i skrucha?

Charles Dickens - Opowiesc Wigilijna [czyta K.Kowalewski][MP3@128][Audiobook.PL]2


Więcej >
George R. R. Martin - Gra o Tron.rar 1.66 GB
George R. R. Martin - Gra o Tron

Gra o tron (ang. A Game of Thrones) – pierwszy tom siedmioczęściowej sagi fantasy Pieśń Lodu i Ognia amerykańskiego pisarza George'a R. R. Martina. Pierwsze wydanie w języku angielskim pochodzi z roku 1996. Polski przekład ukazał się w roku 1998 nakładem wydawnictwa Zysk i S-ka.

Akcja książki jest osadzona głównie w Westeros – fantastycznej krainie przypominającej średniowieczną Europę. Pory roku mogą tam trwać kilka lat lub nawet dekad.
Lord Eddard Stark, pan posiadłości i ziem wokół Winterfell, gości władcę całego królestwa, Roberta Baratheona i jego żonę Cersei Lanninster. Król Robert prosi Eddarda, swego starego przyjaciela, o przyjęcie stanowiska Królewskiego Namiestnika – drugiej po królu najważniejszej osoby w państwie. Eddard początkowo odmawia, zaniepokojony tym, że poprzedni namiestnik, Jon Arryn, nagle zmarł. Mimo sprzeciwów żony Eddard przyjmuje stanowisko namiestnika. Nieoczekiwanie okazuje się, że jego poprzednik prawdopodobnie został zamordowany, co więcej – na zlecenie królowej lub jej rodziny.
Lord Eddard udaje się do Królewskiej Przystani ze swoimi córkami – Sansą i Aryą. Miał z nimi pojechać ich dziesięcioletni syn Bran. Niestety, wspinając się na wieżę zobaczył królową z bratem w niedwuznacznej sytuacji, podsłuchał także ich rozmowę. Jaime, brat blizniak królowej, zrzucił Brana z wieży. Bran przeżył, ale nic nie pamiętał. Eddard pojechał z królem do stolicy. Odkrywa tam, że dwór jest pełen intryg i krwawych sekretów. Tymczasem Catelyn Stark zmierza na południe, aby podzielić się z mężem nowiną o próbie morderstwa syna. Catelyn podejrzewa o to Lannisterów, co powoduje napięcie między rodami, mogące być przyczyną rychłej wojny domowej. Owe zachwianie równowagi zauważa dawny wróg z dalekiej północy oddzielony monumentalnym Murem.
Na wschodzie Daenerys Targaryen, córka nieżyjącego króla Aerysa Targanyena, zostaje sprzedana przez swojego brata Viserysa Khalowi Drogo – władcy plemienia Dothraków. W zamian za rękę siostry Viserys ma otrzymać armię zdolną do podbicia Westeros oraz do odzyskania tronu należącego kiedyś do jego rodu. Niedługo po tym ślubie, Viserys zaczyna odsłaniać swoją niepoczytalną naturę odziedziczoną po ojcu, co prowadzi do jego śmierci, zadanej mu przez Drogo.
Tymczasem Daenerys, początkowo przerażone dziecko wydane za obcego mężczyznę, odnajduje swoje miejsce wśród ludzi z plemienia. Odkrywa w sobie miłość do męża, zachodzi z nim w ciążę, co Drogo uznaje za początek wielkiego przymierza między ich rodami, które zdobędą władzę nad Westeros. Szczęście Daenerys trwa krótko – na jej nienarodzonego syna i na męża zostaje rzucony zły urok, przez co obaj umierają. Podczas ceremonii pogrzebowej okazuje się, że w żyłach Daenerys płynie niezwykła, królewska krew, dzięki której ostatnia z rodu Targaryen może zbudzić moc nieobecną w Westeros od wieków – smoki

Audio - book
Format: mp3


Więcej >