Foldery

Zawartość folderu "✦ Polskie Filmy Dokumentalne"
Anatomia Upadku Część 2 2014[DVDRip.XviD-YM][ Film Polski].avi 704.25 MB
Anatomia Upadku Część 2 2014[DVDRip.XviD-YM][ Film Polski]

Produkcja: Polska
Gatunek: Dokumentalny
Reżyseria: Anita Gargas
Scenariusz: Anita Gargas

Film "Anatomia upadku 2", zawiera wiele wypowiedzi nieznanych dotąd świadków katastrofy smoleńskiej.
To niezwykle wartościowy i ważny film. Anita Gargas odsłania manipulacje ze strony rządu i Rosjan, wokół śledztwa smoleńskiego. Film nabiera szczególnego znaczenia dziś, w kontekście tego, że nikt nie może ukrywać, kim jest Władimir Putin i jakimi metodami się posługuje. Jednocześnie warto zdać sobie sprawę z tego, że stan naszego śledztwa jest wynikiem tego, że polskie władze dobrowolnie oddały dochodzenie w ręce władz Putina i zostawiły mu wszystkie dowody. Nasze śledztwo jest de facto ślepe i nie może być prowadzone. Długo można opowiadać. Teraz zachęcam do obejżenia filmu - tłumaczy w rozmowie Bronisław Wildstein.

Działania służb specjalnych, naciski i manipulacje, odrzucona hipoteza, nowi świadkowie, nowe fakty, nowe dowody - to wszystko znalazło się w najnowszym, kolejnym filmie Anity Gargas o kulisach wydarzeń z 10 kwietnia 2010 roku. Więcej >
Andrzej Gołota.Prawdziwa Historia 2013[TVRip.XviD].avi 413.35 MB
Andrzej Gołota.Prawdziwa Historia 2013[TVRip.XviD]1

Andrzej Gołota.Prawdziwa Historia 2013[TVRip.XviD]


Bardzo ciekawy film, który poprzez zapisy rozmów z trenerami, bokserami i dziennikarzami znającymi Andrzeja od lat oraz wspomnienia samego Gołoty, przybliża sylwetkę polskiego pięściarza od samego początku jego przygody z boksem.


Andrzej Gołota.Prawdziwa Historia 2013[TVRip.XviD]2
Więcej >