Foldery

Zawartość folderu "☛☛ Video, Audio"
GiliSoft Video Editor v6.5.0[EN][Keygen].rar 13.00 MB
GiliSoft Video Editor v6.5.0[EN][Keygen]

GiliSoft Video Editor v6.5.0[EN][Keygen]


Oprogramowanie do edycji wideo pozwala na edycję plików wideo w różnych formatach takich jak AVI, MPEG, H.264, SWF, MOV, WMV, itp. do odtwarzania na popularnych urządzeń, takich jak iPod, iPhone, PSP, PS3, i tak dalej. Trzy procesy, wideo połączyć, podział i cięcia, może pracować w tle bez zbyt wiele miejsca pracy. W wideo stolarskie, splitter i nóż, GiliSoft Video Editor posiada intuicyjny interfejs i sprawia, że łatwo łączyć oryginalne filmy w dzieła sztuki. A także można obejrzeć film w oknie podglądu. GiliSoft Video Editor jest również godny posiadania spróbować.


Więcej >
KaraFun Player 1.20.86 [PL].rar 5.00 MB
KaraFun Player 1.20.86 [PL]1

KaraFun Player 1.20.86 [PL]


KaraFun Player to darmowe narzędzie służące do zabawy w karaoke za pośrednictwem komputera. Aplikacja ma wiele ciekawych funkcji edycyjnych oraz prócz plików MIDI obługuje między innymi formaty MP3, OGG, MPEG. Dużą zaletą KaraFun Player jest intuicyjny interfejs użytkownika.

System operacyjny:Windows 7, Windows Vista, Windows XP
Licencja:Freeware
Język:polski
Producent:www.karafun.com

KaraFun Player 1.20.86 [PL]2


Więcej >
MakeMe3D v1.2.14.106 2013[Multi.PL][Key].rar 23.18 MB
MakeMe3D v1.2.14.106 2013[Multi.PL][Key]1

MakeMe3D v1.2.14.106 2013[Multi.PL][Key]


MakeMe3D to łatwe w obsłudze narzędzie do konwersji klasycznych dwuwymiarowych materiałów wideo na 3D. Aplikacja obsługuje popularne standardy wideo, takie jak Video-DVD, AVI, WMV, MP4, 3GP, MPG i TS, natomiast efekty pracy, kompatybilne są z popularnymi standardami 3D (okulary anaglifowe i sprzętowe technologie 3D). Gotowy projekt zapiszemy do formatów AVI, MPG, MP4 i WMV. MakeMe3D zaopatrzono także w możliwość precyzyjnego dopasowania wideo do urządzenia, na którym ma być odtwarzane. Wybierać można spośród profili wyjściowych dopasowanych do m.in. iPada, PlayStation 3 i Xbox 360. Konwersja jest możliwa również w trybie wsadowym obsługującym wiele plików naraz.

Po zainstalowaniu wpisujemy klucz i mamy gotowy do pracy program.

System operacyjny
Windows 7, Windows Vista, Windows XP

MakeMe3D v1.2.14.106 2013[Multi.PL][Key]2


Więcej >
NCH Express Dictate 5.72[ENG][KEY][KEYGEN].rar 2.24 MB
NCH Express Dictate 5.72[ENG][KEY][KEYGEN]

NCH Express Dictate 5.72[ENG][KEY][KEYGEN]


Express Dictate - stwórz plik dzwiękowy z własnym głosem i wykorzystaj go w dowolny sposób!
Express Dictate to aplikacja służąca do rejestracji dzwięku, szczególnie mowy.
Aplikacja działa podobnie ja dyktafon. Dzięki niej możesz w prosty sposób przesłać podyktowany tekst komuś innemu, np. poprzez e-mail lub w sieci lokalnej itd. itp.
Aplikacja w szczególności może się przydać do tworzenia nowych ścieżek w pliku wideo, prezentacji multimedialnych itd. itp.
Ograniczeń nie ma! Sam zdecyduj co zrobisz ze stworzonym plikiem dzwiękowym!

A o to, niektóre funkcje aplikacji:
Cyfrowy zapis dzwięku w doskonałej jakości.
Zapis do formatu pliku WAV, MP3 lub DCT.
Nagrywanie aktywowane za pomocą głosu.
Przypisywanie priorytetu poszczególnych nagrań.
Wysyłanie nagrań bezpośrednio na skrzynkę e-mail za pośrednictwem sieci FTP (Internet) lub po prostu zapis na dysk twardy czy przenośny itd. itp.
Obsługuje szyfrowanie (doskonały do zabezpieczenia transmisji za pośrednictwem Internetu (wsparcie dla HIPAA).
Dodawanie dodatkowych informacji do tworzonego pliku.
Kompresja dzwięku w celu zmniejszenia rozmiaru pliku i transmisji danych.
Może być obsługiwany z poziomu klawiszy skrótów klawiaturowych.
Intuicyjny i prosty interfejs użytkownika.

System Windows 7, XP, Vista/8

NCH Express Dictate 5.72[ENG][KEY][KEYGEN]2


Więcej >
Video Enhancer v1.9.10.1[Multi.ENG][Key].rar 3.33 MB
Video Enhancer v1.9.10.1[Multi.ENG][Key]1

Video Enhancer v1.9.10.1[Multi.ENG][Key]


Wersja: 1.9.10.1
Język: English, Multilanguage
Strona producenta: http://www.infognition.com/
System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8

Video Enhancer to łatwy w obsłudze program, służący do poprawiania jakości materiałów wideo.
Aplikacja poprawia jakość dowolnego nagrania wideo, zwiększając jego rozdzielczość przy użyciu innowacyjnej technologii Super Resolution, ulepszającej jakość każdej klatki filmu z osobna. W ten sposób możemy przekonwertować standardową (niską) rozdzielczość filmu SD na wysoką jakość obrazu HD.
Korzystając z tego oprogramowania możemy przeskalować cyfrowe nagrania do dowolnej rozdzielczości. Na przykład bez większych problemów przetworzymy filmy w rozdzielczości 480p do 720p lub z 720p do 1080p. Oprócz tego program może okazać się niezwykle przydatny podczas przegrywania filmów z kaset VHS na CD lub DVD.
Program składa się z odtwarzacza multimedialnego służącego do poglądu przetwarzanego materiału wideo, zaawansowanych narzędzi i opcji oraz wbudowanego kreatora konfiguracyjnego wspomagającego poprawianie jakości dowolnego nagrania wideo. Video Enhancer oferuje również dostęp do ponad 200 różnych filtrów, które usuwają uszkodzone fragmenty filmu, przeprowadzają korekcję kolorów, stabilizują i wyostrzają obraz, a także wykonują wiele innych czynności na materiałach wideo.

Video Enhancer v1.9.10.1[Multi.ENG][Key]2


Więcej >
Wondershare Video Editor 3.5.0[Multilanguage][PL][Serial].rar 56.71 MB
Wondershare Video Editor 3.5.0[Multilanguage][PL][Serial]1

Wondershare Video Editor 3.5.0[Multilanguage][PL][Serial]


Wondershare Video Editor to program przeznaczona do nieliniowej edycji i obróbki filmów wideo, który z powodzeniem można wykorzystać do tworzenia amatorskich produkcji gotowych do udostępnienia na potrzeby Internetu.
Obsługa aplikacji jest bardzo prosta. Wszystkie elementy w postaci klipów, tekstów, zdjęć, ramek, przejść, gotowych efektów czy napisów końcowych umieszczamy na linii czasu za pomocą metody przeciągnij i upuść. Efekt naszych prac możemy zaobserwować natychmiastowo w oknie podglądu. Wondershare Video Editor został wyposażony również w bazę dźwięków oraz funkcję voiceover umożliwiająca dogrywanie własnej ścieżki dźwiękowej bezpośrednio z poziomu programu.
Gotowe projekty możemy szybko eksportować do formatów kompatybilnych z wieloma urządzeniami. Producent przygotował dla nas predefiniowane ustawienia m. in. dla odtwarzaczy MP4 (iPod, Zune, Archos Player), telefonów (iPhone, Galaxy S, HTC) konsol (PSP, PlayStation, XBOX, Wii) oraz tabletów (iPad, Galaxy Note). Wondershare Video Editor pozwala również na automatyczne utworzenie klipu i wysłanie go na nasze konto w serwisie YouTube. Dane takie jak tytuł, opis, tagi czy wybór kategorii w jakiej powinien znaleźć się nasz film możemy zdefiniować bezpośrednio w aplikacji. Za pomocą programu możemy również przygotować i nagrać kompilację DVD.

Program obsługuje najpopularniejsze formaty wideo (AVI, DV, DIF, NUT, H261, H264, NSV, FLV, MKV, MP4, M4V, PSP, 3GP, MOV, MPG, MPEG, VOB, DAT, EVO, RM, RMVB, TS, TP, TRP, M2TS, WMV, ASF, DVR-MS) oraz audio (AAC, AC3, APE, AIF, AIFF, FLAC, APE, CUE, AU, AMR, OGG, WAV, DPE, MKA, M4V, M4A, MPA, MP2, MP3, RA, WMA).
Producent zadbał również o obsługę najważniejszych formatów graficznych.

Producent:
Wondershare Software Co., Ltd.
System operacyjny:
Windows XP / Vista / 7 / 8
Plik: RAR

Wondershare Video Editor 3.5.0[Multilanguage][PL][Serial]2


Więcej >