Foldery

Zawartość folderu "☛☛ Pobieranie plików"
RipTiger Ultimate 4.5.3.1[ENG][Crack].rar 23.85 MB
RipTiger Ultimate 4.5.3.1[ENG][Crack]1

RipTiger Ultimate 4.5.3.1[ENG][Crack]


RipTiger to potężny i łatwy w użyciu program, służący do bezpośredniego zapisywania filmów zamieszczonych w internecie na dysku twardym naszego komputera i szybkiego konwertowania ich między różnymi formatami. Aplikacja radzi sobie zarówno ze strumieniami wideo przesyłanymi na żywo (np. za pośrednictwem telewizji internetowych), jak i z filmikami zamieszczonymi na stronach typu YouTube, DailyMotion czy Vimeo. Jak twierdzi producent, Tygrys poradzi sobie z praktycznie każdym materiałem dostępnym w internecie. Nasze testy potwierdzają te zapewnienia.

Działanie programu jest bardzo proste. Wystarczy umieścić link do żądanej treści w odpowiednie okno RipTigera, a pobieranie rozpocznie się samo. W trybie automatycznym, który da się wyłączyć w opcjach, automatycznie pobierany jest każdy klip odnaleziony w przeglądarce internetowej. Po zakończeniu pobierania, jednym przyciskiem możemy rozpocząć konwersję pliku (lub plików) do formatu ustalonego wcześniej w opcjach. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zgrać je do formatu zgodnego z takimi urządzeniami, jak iPad czy Xbox, zmienić ich jakość lub wyciąć wideo, a audio zapisać jako MP3 lub WAV.

Co ciekawe, filmy pobierane przy pomocy programu zachowują oryginalne nazwy, co może zaoszczędzić nam sporo czasu, jeśli ściągamy więcej niż jeden klip. RipTiger potrafi również odfiltrowywać i wycinać z filmów niepotrzebne dodatki, unikniemy zatem sytuacji, gdy pobrany materiał rozpocznie się irytującą reklamą. Aplikacja wykrywa również zduplikowane pliki i automatycznie wstrzymuje pobieranie i usuwa jeden z nich, oszczędzając miejsce na dysku naszego komputera.

strona producenta: http://www.riptiger.com/
system operacyjny: Windows XP SP2 32bit, Windows Vista 32bit/64bit, Windows 7 32bit/64bit, Windows 8

RipTiger Ultimate 4.5.3.1[ENG][Crack]2


Więcej >