Foldery

Zawartość folderu "☛ Adobe Photoshop CS, CC"
Adobe Photoshop CC 14.1.2 x86x64 Final[Multilang][PL][Portable].rar 249.65 MB
Adobe Photoshop CC 14.1.2 x86x64 Final[Multilang][PL][Portable]

Adobe Photoshop CC 14.1.2 x86x64 Final[Multilang][PL][Portable]


W programie Photoshop CC wprowadzono wiele nowych funkcji. Inteligentne wyostrzenie pozwala podkreślić szczegóły. Zdjęcia o niskiej rozdzielczości można przekształcić w duże obrazy o wysokiej rozdzielczości. Ponadto dostępne są wszystkie zaawansowane narzędzia do edytowania i analizowania obrazów 3D, które wcześniej były zawarte tylko w programie Adobe Photoshop Extended. To tylko niektóre funkcje oprogramowania.

Zupełnie nowy filtr Inteligentne wyostrzenie
Każdy obraz może być ostry i czytelny. Filtr Inteligentne wyostrzenie umożliwia zaakcentowanie tekstury i szczegółów, stłumienie szumów i efektu otoczki wokół krawędzi obiektów oraz odpowiednie dostosowanie wyglądu obrazu. Tak właśnie powinno wyglądać kompleksowe wyostrzanie obrazów.

Element usługi Creative Cloud
Program Photoshop CC należy teraz do usługi Creative Cloud, co pozwala uzyskać płynny, intuicyjny i lepiej zintegrowany proces twórczy. Można go uzyskać w ramach subskrypcji pojedynczej aplikacji lub kompletnego członkostwa Creative Cloud, które obejmuje komplet narzędzi do projektowania.

Wymagania systemowe
Windows
Procesor Intel Pentium 4 lub AMD Athlon 64 (2 GHz lub szybszy)
Microsoft Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1 , Windows 8 lub Windows 8.1
1 GB pamięci RAM
2, 5 GB dostępnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce podczas instalacji; brak możliwości zainstalowania na wymiennych urządzeniach magazynujących flash
Wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 768 (zalecana rozdzielczość 1280 x 800), karta graficzna obsługująca standard OpenGL 2.0, kolory 16-bitowe i wyposażona w 512 MB pamięci VRAM
Połączenie internetowe i rejestracja na potrzeby obowiązkowej aktywacji oprogramowania, sprawdzania poprawności członkostwa i dostępu do usług online.
Funkcje 3D są wyłączone w przypadku mniej niż 512 MB pamięci VRAM

Czytać !!!
1.Jeżeli macie/mieliśćie w systemie instalke Photoshop a system nie został wyczyszczony z pozostałości po sofcie, Portable nie będzie chodziło prawidłowo lub wogóle sie nie uruchomi.
2.Jeżeli macie/mieliśćie w systemie bałagan miejcie pretensje tylko do siebie, bo Portable nie będzie chodziło prawidłowo lub wogóle sie nie uruchomi.
3.Jest to Portable nie wersja instalacyjna !!!Na początku jest by zainatalować softt czyli wskazać miejsce wypakowania plików Portable.
4.Testowne na Win 7 x64 Win 7 x32 co do reszty czyli 8 i 8.1 sie nie wypowiem .

Adobe Photoshop CC 14.1.2 x86x64 Final[Multilang][PL][Portable]


Więcej >
Adobe Photoshop CS6 Extended Final CS6 13.0[x86 x64][PL][Crack].rar 1.35 GB
Adobe Photoshop CS6 Extended Final CS6 13.0[x86 x64][PL][Crack]1

Adobe Photoshop CS6 Extended Final CS6 13.0[x86 x64][PL][Crack]


Rozszerzona wersja profesjonalnego i niezwykle popularnego programu do edycji grafiki rastorowej. Adobe Photoshop CS6 Extended w odróżnieniu od edycji podstawowej oferuje dodatkowe narzędzia do edytowania obrazów i treści z grafiką ruchomą, pozwalające m.in. na precyzyjne zaznaczanie, retuszowanie, stosowanie realistycznych efektów malarskich i wytłoczeń 3D.
W najnowszej wersji debiutuje technologia Adobe Repoussé, pozwalająca na tworzenie trójwymiarowych znaków i grafiki na podstawie dowolnej warstwy tekstu, kształtu albo maski, a także manipulowanie ich pozycją (skręcanie, obracanie) i dodawanie trzeciego wymiaru. Nowa biblioteka materiałów umożliwia kreowanie jeszcze bardziej realistycznych obiektów z wykorzystaniem takich tekstur jak chrom, szkło itp.
Na uwagę zasługuje również zmodyfikowany pod kątem prostoty użycia moduł odpowiedzialny za nakładanie cieni, zarówno na obiekty statyczne jak i animowane.

Systemy operacyjne: Windows XP / Vista / 7
Języki: CS, EN, FR, HU, PL, RU, TR

Adobe Photoshop CS6 Extended Final CS6 13.0[x86 x64][PL][Crack]2


Więcej >