Foldery

Zawartość folderu "☑ Zecharia Sitchin"
Zecharia Sitchin - Boskie spotkania [PL][PDF].rar 53.33 MB
Zecharia Sitchin - Boskie spotkania [PL][PDF]

Zecharia Sitchin - Boskie spotkania [PL][PDF]


Autor: Zecharia Sitchin
Tytuł: Boskie spotkania.O wizjach, aniołach i innych wysłannikach
Wydawnictwo: Prokop
Liczba stron: 172; 109 ilustracje czarno-białe w tekście
Język: Polski
Format: PDF - zapisany w (.pdf) scan z książki papierowej
Jakość: Dobra
Kompresja: RAR

Boskie spotkania stanowią pułap ludzkiego doświadczenia. Maksymalnego, sięgającego granic życiowych możliwości - jak podczas spotkania Mojżesza z Panem na górze Synaj. Rozstrzygającego i ostatecznego - jak w przypadku egipskich faraonów, którzy umierając osiągali życie wieczne i mogli zamieszkać pośród bogów w ich siedzibie. Ludzkie doświadczenie boskich spotkań, utrwalone w tekstach starożytnego Bliskiego Wschodu, jest opowieścią nader fascynującą i zadziwiającą. Jawi się jako spinający niebo i ziemię potężny dramat, w którym kult i oddanie, wieczność i moralność z jednej strony przeplatają się z miłością, grą płci, zazdrością i zbrodnią z drugiej. Dramat ów, sięgający przestrzeni kosmicznej i świata pozagrobowego, zakreśla scenę, na której aktorami są bogowie i boginie, aniołowie i półbogowie, śmiertelnicy i antropoidy. Odsłaniany w proroctwach i wizjach, w snach i we wróżbach, w przepowiedniach i objawieniach, jest historią człowieka - odłączonego od Stwórcy i starającego się odbudować pierwotny związek, a przez to dosięgnąć gwiazd.


Więcej >
Zecharia Sitchin - Dwunasta Planeta [PL][PDF].rar 3.32 MB
Zecharia Sitchin - Dwunasta Planeta [PL][PDF]

Zecharia Sitchin - Dwunasta Planeta [PL][PDF]


Księga pierwsza kronik Ziemi
Autor: Zecharia Sitchin
Tytuł: Dwunasta Planeta
Wydawnictwo: Prokop
Liczba stron: 317; 164 ilustracje czarno-białe w tekście
Język: Polski
Format: PDF
Jakość: BDB
Kompresja: RAR

Mezopotamskie teksty piszą o Marduku, że sięga nieznanych regionów nieba, wypływa na bezmiar Kosmosu. Bada ukrytą wiedzę, widzi wszystkie sfery Wszechświata. Jest opisywany jako kontroler, ciało niebieskie okrążające pozostałe planety Układu Słonecznego. Dawny sumeryjski Epos o stworzeniu tak opowiada o Marduku, tajemniczym kosmicznym wędrowcu, ojczyźnie Nefilim, "ludzi ognistych rakiet", twórców rodzaju ludzkiego:
"Przebył niebo i zlustrował okolice,
Pan budowę głębi zmierzył wtedy,
ponad wodami zakreślił orbitę;
gdzie światło i ciemność się łączą".
Co 3600 lat Marduk zbliża się do Ziemi. Czy wtedy należy oczekiwać kolejnej wizyty Nefilim? A kiedy przybędą na Błękitną Planetę, jak ocenią rozwój naszej cywilizacji? Czy znów będą żałować, że "uczynili człowieka na ziemi", czy "będą boleć nad tym w sercu swoim" i zechcą wygubić ludzkość potopem?


Więcej >