Foldery

Zawartość folderu "Rambo 1, 2, 3, 4(Oryginalny Lektor Pl avi480p).avi"
Rambo I-1982(Oryginalny Lektor Pl avi480p).avi 1.38 GB
obrazek

John Rambo, weteran wojny w Wietnamie podruje od miasta do miasta szukajc swych kolegw z wojska. Kiedy po probie szeryfa Teasle'ego nie chce opuci miasteczka, zostaje aresztowany. Wkrtce jednak ucieka i jest gotw prowadzi samotn wojn. Jedyn osob ktra moe go powstrzyma to jego dawny dowdca Samuel Trautman.

obrazek Więcej >
Rambo II-1988(Oryginalny Lektor Pl avi480p).avi 1.48 GB
obrazek

John Rambo trafia do więzienia. Wyciąga go stamtąd dawny dowódca, pułkownik Samuel Trautman. Były komandos otrzymuje zadanie odnalezienia jeńców amerykańskich zaginionych w Wietnamie, przebywających w tym samym obozie, z którego udało mu się uciec. Rambo może odmówić udziału w misji, jednak wtedy najbliższe pięć lat będzie musiał spędzić w kamieniołomach. Jeśli wykona zadanie, prezydent daruje mu karę. Rambo podejmuje wyzwanie.

obrazek

Więcej >
Rambo III-1995(Oryginalny Lektor Pl avi480p).avi 1.46 GB
obrazek

Dawny dowódca i przyjaciel Johna Rambo (Sylvester Stallone) z czasów wojny w Wietnamie - pułkownik Trautman (Richard Crenna) wyrusza z tajną misją do Afganistanu. Wkrótce nadchodzi wiadomość, że został on pojmany i uwięziony w radzieckiej bazie wojskowej. Działania dyplomatyczne na rzecz jego uwolnienia nie przynoszą rezultatów. Oficjalna misja wojskowa jest oczywiście wykluczona. Rambo decyduje się sam wyruszyć na ratunek dowódcy.

obrazek Więcej >