Foldery

Zawartość folderu "Impreza w plenerze"obrazek


OPIS1.png
2.4 GHz, 1.5 GB RAM, karta grafiki 256 MB , Windows XP SP2/Vista/7


The Sims 3: Impreza w plenerze – akcesoria to trzeci – po Nowoczesnym apartamencie i Szybkiej jeździe – pakiet dodatkowych elementów do The Sims 3. Tym razem pozwala on graczom organizować niezapomniane imprezy pod gołym niebem, które zachwycą przybyłych gości.

Wraz z instalacją Imprezy w plenerze gracze otrzymują dostęp do szeregu ekskluzywnych urządzeń oraz gadżetów, które mogą wykorzystać w projektowaniu swojego wymarzonego ogrodu oraz przy organizacji tytułowych zabaw. Zostały one utrzymane w dwóch nowych stylach. Cechą charakterystyczną „Tarasu ogrodowego” jest elegancja, wyrażona w sporej liczbie akcesoriów wykonanych z kutego żelaza, z kolei „Zachód na werandzie” wprowadza do wirtualnych domów m.in. wygodne leżanki, zapewniające ciepło, a także komfortowe, rodzinne warunki.

Wśród najciekawszych akcesoriów, jakie zostały wdrożone do The Sims 3 wraz z nowym pakietem, znalazła się wanna z hydromasażem (jacuzzi), pozwalająca zrelaksować się po ciężkim dniu pracy, a także nowy, zabudowany grill, na którym gracze mogą przyrządzić wspaniałe kiełbaski, smakowity karczek i warzywa. Dodatkowo Impreza w plenerze gwarantuje dostęp do eleganckich, a zarazem swobodnych strojów, idealnych na wieczorną imprezę z przyjaciółmi lub ekskluzywne spotkanie na świeżym powietrzu z lokalnymi gwiazdami.

OPIS3.pngOPIS2.png

POLSKA WERSJA GRY


1. Ściągnij 5 partów i wypakuj za pomocą winrar
2. Otrzymany obraz ISO zamontuj w wirtualnym napędzie / nagraj na płyę
3. Zainstaluj kluczem HC77-S3YP-KQK4-35WL-DMFU lub użyj keygena
4. Po instalacji skopiuj crack z obrazu iso ( lub dodałem niżej osobno )
5. Graj


+5% DANE NAPRAWCZE