Foldery

Zawartość folderu "Magiczne Źródła"obrazek


OPIS1.png
2.4 GHz, 1.5 GB RAM, karta grafiki 128 MB , Windows XP/Vista/7


The Sims 3: Magiczne Źródła to kolejny dodatek do trzeciej części niezwykle popularnej serii symulatorów ludzkiego życia. Możemy w niej stworzyć własną postać (tak zwanego Sima), której poczynaniami kierujemy w codziennym życiu. Wcześniej stworzono kilka innych rozszerzeń wprowadzających do rozgrywki nowe elementy. Omawiana pozycja została opracowana przez wewnętrzne studio firmy Electronic Arts i jest rozprowadzana drogą dystrybucji cyfrowej.

Za sprawą The Sims 3: Magiczne Źródła możemy wybrać się do niewielkiego miasteczka Hidden Springs położonego nad jeziorem. Krążą plotki, że tutejsza okolica charakteryzuje się niezwykłymi mocami leczniczymi, a zamieszkujący pobliskie lasy ludzie mają bladozieloną skórę. Hidden Springs oferuje szereg zupełnie nowych lokacji – możemy przespacerować się brzegiem jeziora, zrelaksować się w luksusowym kurorcie, zwiedzić Muzeum Magii i Zjawisk Paranormalnych, a także udać się do lasu.

Dodatek wprowadza także szereg niedostępnych wcześniej obiektów, ubrań i fryzur dla Simów. Jeszcze bardziej rozbudowują one dostępny asortyment i pozwalają wzbogacić wybudowane domy o nowe elementy. Z kolei zestaw nowych form rozrywki sprawia, że zawsze jest co robić. Całość działa na silniku graficznym The Sims 3 i niezmiennie prezentuje się w charakterystycznym dla siebie stylu.
OPIS3.png
OPIS2.png


POLSKA WERSJA GRY
RELEASE: The.Sims.3.Hidden.Springs.DLC-FLT

1. Ściągnij 3 partów i wypakuj za pomocą winrar
2. Otrzymany obraz ISO zamontuj w wirtualnym napędzie / nagraj na płyę
3. Zainstaluj
4. Po instalacji skopiuj crack z obrazu iso ( lub dodałem niżej osobno )
5. Graj


+5% DANE NAPRAWCZE