Foldery

Zawartość folderu "Po Zmroku"obrazek


OPIS1.png
2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB , Windows XP SP2/Vista SP1/7


The Sims 3: Po zmroku to trzecie duże rozszerzenie do The Sims 3. Po Karierze oraz Wymarzonych podróżach twórcy postanowili skupić się na nocnym życiu naszych Simów, choć nie tylko. Jak zawsze w przypadku każdego dodatku do uruchomienia Po zmroku wymagana jest pełna wersja The Sims 3.

Po zmroku wprowadza do gry zupełnie nową lokację – Bridgeport. To miasto z prawdziwego zdarzenia z metrem oraz wysokościowcami. W wielu z nich na najwyższych piętrach mieszczą się nocne lokale. Simowie mogą w nich potańczyć, pograć na instrumentach, skorzystać z baru, pijąc drinki i jedząc przekąski oraz poplotkować z innymi Simami.

W rozszerzeniu nasz podopieczny zdobywa punkty Osobowości, a im wyższy poziom osiągnie, tym jest bardziej rozpoznawalny, ludzie proszą go o zdjęcia i autografy, otrzymuje w sklepach solidne zniżki, a nawet darmowe, cenne prezenty. Z drugiej strony musi cały czas mieć się na baczności – śledzony przez paparazzich ryzykuje, że każde niestosowne zachowanie ośmieszy go publicznie, a ludzie będą go wytykać palcami.

W The Sims 3: Po zmroku dodano nową filmową karierę, w której Sim może zostać aktorem albo reżyserem. Ponadto Simowie uczą się kilku nowych umiejętności. Posiadłszy sztukę miksologii, potrafią sporządzać drinki i mogą zatrudnić się dorywczo w lokalu jako barman. Umiejętność gry na fortepianie, kontrabasie oraz perkusji umożliwia im założenie własnego zespołu i występowanie w nocnych klubach. Dodatkowo w wielu wieżowcach znajdują się nowoczesne apartamenty, w których może zamieszkać także nasz Sim.
OPIS3.png

OPIS2.png

POLSKA WERSJA GRY


1. Ściągnij 7 partów i wypakuj za pomocą winrar
2. Otrzymany obraz ISO zamontuj w wirtualnym napędzie / nagraj na płyę
3. Zainstaluj kluczem CZZ9-HMHW-UU2C-FPAE-36M3 lub użyj keygena
4. Po instalacji skopiuj crack z obrazu iso ( lub dodałem niżej osobno )
5. Graj


+5% DANE NAPRAWCZE